0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Październikowa odsłona warsztatów Startup Art!

Artykuł

Październikowa odsłona warsztatów Startup Art!

Październikowa odsłona warsztatów Startup Art!

Już w dniach 22-23 października odbędą się ostatnie warsztaty Startup Art w tym roku. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jest to projekt skierowany do studentów uczelni artystycznych, którzy mają pomysł na łączenie sztuki z własnym biznesem. Całą akcję wspiera Urząd m.st. Warszawy wraz ze Startup Academy i warszawską Akademią Sztuk Pięknych.

Program Startup Art #2016 ma na celu zapewnienie wsparcia w tworzeniu przedsiębiorstw studentom z sektora kreatywnego i artystycznego. Zapewnia 2 dni warsztatów, w trakcie których zainteresowani dowiadują się, jak zbudować model biznesowy, przetestować pomysł i zdobyć środki na jego rozwój. Dowiedzą się, jak skutecznie przejść od fazy pomysłu do wejścia na rynek z nowym produktem.

Uczestnicy projektu mogą odbyć indywidualne sesje z ekspertami, podczas których będą mogli przeanalizować poszczególne elementy planu na biznes. Ekspert przekaże każdemu studentowi informację zwrotną, a także wskaże możliwe kierunki rozwoju pomysłu.

W poprzednich edycjach Startup Art wzięło udział ponad 100 studentów wyższych szkół artystycznych. Wszyscy potwierdzili, że projekt dał im dużo potrzebnej wiedzy, którą mogą zastosować w swoich strupowych projektach.

Wielkim finałem całego projektu będzie 2-dniowe wydarzenie networkingowe Startup Shaker, podczas którego wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli zastosować swoją wiedzę w praktyce. Będą mieli szanse przedstawić swoje projekty przed jury złożonym z ekspertów i inwestorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.startupart.pl. Przypominamy, że warsztaty są całkowicie darmowe, a na zgłoszenia czekamy do 16 października 2016.

Dziękujemy za wsparcie naszych partnerów!

webwave_mail_footer_logo
WebWave oferuje uczestnikom Startup Art możliwość skorzystania z rocznego pakietu Premium za darmo i stworzenie swojej strony internetowej bez kodowania.
shoplo
Shoplo oferuje uczestnikom Startup Art możliwość utworzenia sklepu internetowego na pół roku w pełni za darmo w pakiecie ADVANCED a także wsparcie w obsłudze narzędzia.