0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Zgłoś się do piątej edycji programu #StartUP Małopolska!

Artykuł

Zgłoś się do piątej edycji programu #StartUP Małopolska!

Zgłoś się do piątej edycji programu #StartUP Małopolska!

Wystartował nabór zgłoszeń do V. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

#StartUP Małopolska to intensywny program akceleracyjny, w ramach którego małopolscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w warsztatach przedakceleracyjnych, cyklu szkoleń specjalistycznych, indywidualnych konsultacjach z wybranymi przez siebie mentorami oraz wydarzeniach branżowych.

Projekt ma na celu podnoszenie kompetencji przedsiębiorców, aby mogli efektywniej się rozwijać i wchodzić na nowe rynki ze swoimi produktami i usługami, a w przyszłości pozyskać finansowanie.

Korzyści z udziału w programie

Firmy, biorąc udział w programie #StartUP Małopolska, mają okazję poznać nowoczesne, innowacyjne sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawnić swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia internetowe.

Podczas programu każda z firm weźmie udział w dwudniowych warsztatach przedakceleracyjnych i 6  szkoleniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Do wykorzystania będą mieć także indywidualne mentoringi z wybranymi ekspertami.

Dodatkowo startupy otrzymują możliwość uczestnictwa w najlepszych wydarzeniach branżowych i startupowych w Polsce, takich jak: I <3 Marketing, 4Developers i innych. To świetna okazja, by poszerzyć wiedzę zdobywaną na warsztatach, promować swoje produkty oraz nawiązać nowe cenne kontakty biznesowe.

Całość zakończy spotkanie podsumowujące zrzeszające krakowską społeczność startupową, w czasie którego wybrane firmy będą mogły zaprezentować swoją działalność przed szerszą publicznością.

Już 28 firm z Małopolski wzięło udział w programie #StartUP Małopolska, a co o projekcie mówią byli uczestnicy?

Udział w programie Startup Małopolska wniósł wiele do naszej firmy. Rozmowy z bardzo doświadczonymi mentorami i profesjonalne, przy tym ciekawe szkolenia przyczyniły się do wielu zmian w naszym projekcie. Gorąco polecam, rejestrujcie się i spróbujcie swoich sił” – mówi Grzegorz Kratiuk ze startupu MakeDeals.io.

startup małopolska

Warunki udziału w programie

Program skierowany jest do firm, które:

  • działają na rynku nie dłużej niż 24 miesiące;
  • zaliczane są do sektora MŚP;
  • prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego.

Kryteria oceny zgłoszeń

Kryteria oceny to m.in. innowacyjność tworzonych rozwiązań, model biznesowy czy faza rozwoju. Dodatkowym kryterium premiującym będzie działalność wpisująca się w obszar trzech inteligentnych specjalizacji Małopolski (technologie informacyjno-komunikacyjne, life science, przemysły kreatywne i czasu wolnego).

Terminy zgłoszeń

Nabór do V. edycji trwa do 29 września 2019.

Aby zakwalifikować się do programu, zgłoś się, wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.startup.malopolska.pl i weż udział w rekrutacji. 

Zdobądź cenną wiedzę, kontakty i spędź efektywnie czas na warsztatach i mentoringu z ekspertami Startup Academy!

Organizatorem programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, we współpracy ze Startup Academy.

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.