0
  • BRAK SZKOLEŃ W KOSZYKU

    Dodaj jeden z naszych warsztatów

0

Enter your keyword

1

Event Coordinator

Startup Academy to organizacja nastawiona na praktyczną edukację biznesową. Uczestnicy naszych programów przechodzą drogę od pomysłu na biznes do pierwszego finansowania. W każdym roku wypuszczamy na rynek setki zadowolonych absolwentów, którzy już dzień po warsztatach wdrażają nowe rozwiązania w życie rozwijając swój biznes. Tylko w 2016 r. w naszych wydarzeniach wzięło udział ponad 6000 osób. Dołącz do nas!

Jeśli:

  • Lubisz dużo rozmawiać i nie boisz się kontaktu z nowymi ludźmi
  • Umiesz sprawnie organizować swoją pracę
  • Samodzielnie podejmujesz inicjatywy w działaniu
  • Jesteś dynamiczną i energiczną osobą gotową do pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie
  • Masz doświadczenie w organizacji eventów – to będzie duży atut

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramu prac i planowanie zadań z odpowiednim wyprzedzeniem
  • Kompleksowy nadzór logistyki i przebiegu poszczególnych eventów
  • Analiza i optymalizacja organizacji wydarzeń
  • Profesjonalne realizowanie przydzielonych projektów zgodnie ze standardami firmy i najwyższą dbałością o szczegóły oraz dobre relacje z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Raportowanie  przełożonemu efektów pracy i wyników

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy
  • Możliwość przyłączenia się do wyjątkowej organizacji wspierającej startupy
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy
  • Wyjątkową atmosferę pracy z fajnymi i kreatywnymi ludźmi

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań dlaczego to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na adres: superpraca@startupacademy.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).