0
  • BRAK SZKOLEŃ W KOSZYKU

    Dodaj jeden z naszych warsztatów

0

Enter your keyword

Aktualnie szukamy

Praktykant/praktykantka

Startup Academy  to organizacja wspierająca wszystkich, którzy chcą wystartować
i rozwinąć własny biznes. Prowadzimy od pomysłu przez dotarcie do pierwszych klientów aż do pozyskania finansowania. Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia, mentoringi i programy akceleracji, podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego rozpoczęcia swojej działalności.

Jeśli:

  • Chcesz spędzić praktyki w środowisku startupowym, rozwinąć swoje umiejętności i nabyć nową wiedzę?
  • Jesteś komunikatywny/komunikatywna i nie boisz się kontaktu z nowymi ludźmi?
  • Umiesz sprawnie organizować swoją pracę?
  • Samodzielnie podejmujesz inicjatywy w działaniu?
  • Jesteś dynamiczną i energiczną osobą gotową do pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie?
  • Interesujesz się biznesem i tematyka startupów nie jest Ci obca?

To świetnie się składa!

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich zajęć na uczelni,
  • Możliwość uczęszczania na szkolenia i eventy organizowane przez Startup Academy,
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość nabycie nowych ciekawych kontaktów, które mogą zaprocentować w przyszłości,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy ze startup’ami z programów akceleracji #StartUP Małopolska, Startup Art. i GENESIS Startup,
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk:)

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie organizacji szkoleń i eventów realizowanych przez Startup Academy w różnych stronach Polski,
  • Praca wg harmonogramu projektu i zaplanowanych prac,
  • Wsparcie w pozyskiwaniu patronatów medialnych i organizacji partnerskich do projektów,
  • Kontakt ze startupami rozwijającymi się w poszczególnych programach akceleracji,
  • Staranne realizowanie przydzielonych zadań,

Brzmi ciekawie?

Jeśli chcesz odbyć u nas praktyki, wyślij kilka zdań o sobie i swojej dotychczasowej działalności studenckiej oraz ile godzin w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na praktyki na adres: karolina@startupacademy.pl (tak, dobrze się domyślasz, to właśnie z nią będziesz współpracować)

Startup Academy