Rozwiń Swój Startup

3 miesiące zaplanowanych działań, zamiast 10 lat prób i błędów

 

  • Nauczysz się prowadzenia firmy pod okiem doświadczonego przedsiębiorcy
  • Unikniesz nietrafionych inwestycji już na samym początku
  • Nawiążesz cenne relacje biznesowe oraz zwiększysz rozgłos swojego startupu
Dowiedz się więcej

Program

Rozwiń Swój Startup to indywidualny program dla twórców startupów, w ramach którego wspólnie z indywidualnym doradcą popracujesz nad swoim pomysłem biznesowym oraz doprowadzisz go do sukcesu.

Poznaj korzyści z udziału:

9

Indywidualny program rozwoju

W ramach programu otrzymasz indywidualny program rozwoju Twojego pomysłu/firmy

9

Testowanie pomysłu

Dzięki udziałowi w programie zmniejszysz ryzyko porażki dzięki testowaniu swojego pomysłu.

9

Techniki startupowe

Nauczysz się prowadzić firmę w nowej rzeczywistości wykorzystująć techniki startupowe.

9

Pitching

Dowiesz się jak mówić o swoim biznesie i prowadzić wystąpienia przed inwestorami czy klientami.

9

Persona klienta

Dowiesz się kim jest Twój klient, jaki jest Twój idealny produkt lub usługa i jak go promować na rynku.

9

Wsparcie 360°

W ramach programu otrzymasz wsparcie we wszystkich obszarach działalności.

Czas trwania: ok. 3 miesiące, nawet 10 godz. mentoringowych

Format: live/online

Cena: 3500 zł netto

Sprawdź dlaczego
warto wziąć udział:

  • Otrzymasz dostęp do kursu Startup Sprint o wartości 399 zł, aby zgłębiać wiedzę również po zakończeniu programu.
  • Dołączysz do zamkniętej grupy founderów i przedsiębiorców gdzie będziesz mógł wymienić się doświadczeniami i uzyskać pomoc.
  • Zaprezentujesz swój startup na evencie Startup Academy i otrzymasz feedback swojego pitcha od ekspertów i potencjalnych klientów.
  • Otrzymasz dostęp do sieci inwestorów, funduszów VC i Aniołów Biznesu.
  • Wypromujesz swój pomysł na biznes w naszych kanałach.
  • Dołączysz do społeczności startupowej i nawiążesz cenne relacje biznesowe z potencjalnymi odbiorcami Twojego produktu lub inwestorami.

Proces

Poznaj proces krok po kroku

9

1. Przedstawienie twoich głównych celów

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas krótki brief do uzupełnienia, abyśmy mogli zaproponować Ci indywidualnego mentora dopasowanego do twoich potrzeb. Wypełnienie briefu zajmie Ci ok. 10 min.

9

2. Stworzenie planu działań z mentorem

Podczas pierwszego spotkania z mentorem otrzymasz jego feedback odnośnie twojego pomysłu biznesowego i problemów, z którymi się borykasz. Wspólnie wyznaczycie kolejne kroki jakie należy podjąć. Wszystko w 100% indywidualnie.

9

3. Praca nad pomysłem

W trakcie cyklicznych spotkań z twoim indywidualnym mentorem opracujecie najważniejsze kwestie biznesowe, które doprowadzą twój startup do sukcesu.

9

4. Testowanie pomysłu

Stworzycie wizualny test pomysłu/ usługi/ produktu oraz zaczniecie go realnie testować na określonej grupie odbiorców. Wypracujecie model MVP (Minimum Viable Product), czyli podstawową wersję produktu czy usługi, aby wstępnie ocenić jego funkcjonalność na rynku.

9

5. Pitch twojego pomysłu podczas eventu

W trakcie spotkań mentor przedstawi Ci podstawy publicznego prezentowania swojego biznesu, pokaże jak przyciągać uwagę słuchaczy oraz pomoże Ci przygotować się do występu. Pitch to świetna okazja do otrzymania feedbacku od ekspertów.

9

6. Podsumowanie cyklu

Pod koniec programu wspólnie z mentorem przejdziecie również przez możliwe warianty finansowania Twojego biznesu. Na finalnym spotkaniu mentor podsumuje osiągnięte rezultaty oraz da wskazówki na przyszłość.


15,000

osób skorzystało z naszego wsparcia

8

lat doświadczenia w branży

30

współpracujących trenerów-praktyków

Mentorzy

Tomasz Karwowski

CEO & Founder – Business Supporter

Doświadczony przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zna wszystkie tajniki tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, specjalizującej się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i promocyjnych. Specjalista w budowaniu nowych produktów, pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla działalności firm oraz budowaniu i rozszerzaniu bazy klientów.

Posiada bogatą wiedzę w obszarze funkcjonowania ekosystemów startupowych w Polsce. Realizował we współpracy z korporacjami i samorządami projekty, mające na celu rozwój przedsiębiorczości w Polsce m.in. z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, PKP, Aviva, czy Lotos.

Więcej o mentorze...

Ekspert w programie inkubacyjnym Platformy Startowe PARP, odpowiedzialny za analizy, oceny i rekomendacje dla inkubowanych pomysłów. Pasjonat przedsiębiorczości – jego misją jest wspieranie początkujących przedsiębiorców na ich drodze do sukcesu.

Konrad Kaczmarczyk

Dyrektor Zarządzający w Atema

Pierwsze doświadczenia zdobywał realizując własne inicjatywy biznesowe takie jak marka odzieżowa „NPFS” czy technologiczna tłocząca oleje do łożysk szybkoobrotowych. Pracował w największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie, gdzie współpracując z funduszami inwestycyjnymi, kluczowymi uczelniami w kraju oraz przestrzeniami co-workingowymi, zarządzał działem Akceleracji wspierającym tysiące startupów w rozwoju.

Obecnie w roli współzałożyciela rozwija spółkę ExclusiveWork zajmującą się realizacją technologicznych projektów dotacyjnych. Jest też współzałożycielem marki Atema zabezpieczającej podmioty produkcyjne przed nieuczciwymi Agencjami Pracy, za pośrednictwem specjalistycznego audytu z wykorzystaniem standardu ate/sto.

Więcej o mentorze...

Przy współpracy z Marką StartupAcademy wspiera startupy w rozwoju w ramach Platform Startowych i innych programów inkubacyjnych oraz akceleracyjnych. Przez lata zbierania doświadczeń stał się ekspertem w zakresie modelowania biznesowego,  precyzowania oferty wartości, sprzedaży transformacyjnej oraz zarządzania relacjami partnerskimi.

Kacper Różyński

Dyrektor zarządzający w Taon Property

Jak sam o sobie mówi, jest on jedynym w swoim rodzaju business concierge, który swoją codzienną pracą pomaga firmom wzmagać się z codziennymi wyzwaniami jakimi stawia przed nimi świat.

Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju. W między czasie tworzył programy szkoleniowe dla studentów i młodzieży. Był wielokrotnie zapraszany jako ekspert do przeprowadzenia zajęć z zakresu przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu czy sztuki prezentacji na uczelniach takich jak SGH, SGGW, Uczelnia Łazarskiego, UKSW, AWF i wielu innych dostarczając praktyczną wiedzę do ponad 3000 aktywnych uczestników jego wykładów.

Więcej o mentorze...

Następnie objął rolę Growth Manager w Business Link Zebra Tower. To właśnie kontakt z przedsiębiorcami ukierunkował go na to, co chce robić w życiu, a dokładnie pomagać przedsiębiorcom i młodym ludziom marzącym o własnym biznesie. Założyciel kilku firm zajmujących się miedzy innymi usługami marketingowymi dla sektora bankowego współpracując między innymi z mBankiem, Pekao S. A. i BZ WBK, rekrutacją czy headhuntingiem dla startup’ów oraz korporacji, znalezieniem biura czy wybrania dopasowanej formy prowadzenia biznesu.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu posiada wiedzę i doświadczenie w następujących obszarach tematycznych: sztuka debatowania i argumentacji, pobudzanie kreatywności, sztuka negocjacji, samodzielność i krytyczne myślenie, nowe technologie, treningi motywacyjne, kształtowanie kompetencji przedsiębiorcy, nauka profesjonalnej prezentacji biznesowej, tworzenie projektów i praca zespołowa. Dzięki temu z powodzeniem prowadzi i szkoli w trakcie warsztatów dla młodzieży w różnych stronach Polski. Realizował takie programy warsztatowe, jak Startup Shaker Junior oraz Business Class.

Paweł Przybyszewski

CPO Startup Academy, broker innowacji

Jest pierwszym polskim brokerem technologii oraz popularyzatorem polskiej nauki. W Startup Academy jako CPO jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów na rynek. W FibriTech jako CPO odpowiadał za opracowanie nowych produktów w oparciu o wypracowane w FibriTech ekologiczne technologie.

W Business Technology Progress jako ekspert ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, ocenia projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, doświadczony mentor i doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Opinie

RSS to program dla aktywnych, otwartych, pozytywnych i ambitnych ludzi. Tutaj zanurzysz się w branży startupowej, pełnej fachowej wiedzy, nowoczesnych metod prowadzenia biznesu oraz nowych możliwości.

Poznaj opinie naszych podopiecznych:

ACRO

„Razem ze Startup Academy współpracowaliśmy przy programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, który wygraliśmy. A naszym mentorem był Michał Misztal. Mentoring ten wspominam naprawdę świetnie, bo nauczyłam się bardzo dużo. Mnóstwo praktycznej wiedzy. Dziękuję za wywindowanie moich umiejętności przemawiania publicznego na dużo wyższy level.”

Book and Camp

„Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z budową naszego portalu, szukaliśmy wsparcia mentoringowego, dlatego zdecydowaliśmy na indywidualne konsultacje z Michałem Misztalem. W ramach konsultacji pracowaliśmy nad modelem biznesowym, projekcją przychodów na pierwsze lata, tworzyliśmy Pitch Deck czy przeprowadzaliśmy wywiady z klientami. Uważam, że Michał dostarczył nam sporo cennych uwag, które wdrożyliśmy bądź w dalszym ciągu wdrażamy. Dalej pozostajemy w kontakcie i z mojej strony chciałbym polecić współpracę ze Startup Academy.”

Magly

„Od samego początku Michał Misztal, Mateusz Kaliszewski oraz inni mentorzy Startup Academy wspierali nas w każdym etapie rozwoju naszego biznesu, od pitchowania przez określenie propozycji wartości aż po modele biznesowe. Zdecydowanie, gdyby nie oni nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz. Polecamy współpracę ze Startup Academy. Tworzą je ludzie z pasją i pełni zaangażowania i przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem.”

Duer

„Od 2018 współpracujemy ze Startup Academy. Rozpoczęliśmy od udziału w programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, przez który przeprowadzili nas Michał Misztal i Tomek Karwowski. 3 lata później wciąż korzystamy z ich doradztwa, wiedzy i networku. Dzięki współpracy ze Startup Academy wypłynęliśmy na szerokie wody biznesowe. Polecamy wszystkim udział w ich inicjatywach i programach.”

Bikeandlock

„Mieliśmy przyjemność współpracować z Michałem Misztalem, z osobą niezwykle pozytywną energią i bardzo merytoryczną. Michał pomógł nam skontaktować się z kilkoma osobami, które mogłyby byś zainteresowane naszym rozwiązaniem. Dzięki nim otrzymaliśmy informację zwrotną co do modelu sprzedaży. Zaproponował delikatną zmianę strategii, pomógł nam przeformułować model sprzedażowy i wypracować ofertę. Jest też przy tym świetnym motywatorem.”

EduTechnologies

„Wiele zawdzięczamy Startup Academy. Nie da się ukryć, że Michał Misztal był dla nas dużym wsparciem. Wcześniej nie mieliśmy doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu firmy, ale razem z Michałem opracowaliśmy plan działania, strategię marketingową i sprzedażową. Michał cierpliwie znosił nasze wahania i wiele nas nauczył, dzięki czemu wszystko się udało. Prowadzimy naszą firmę już rok i dalej umawiamy się na konsultacje biznesowe w celu omówienia dalszego planu działania.”

Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy 

Karolina Piotrowska

F.A.Q.

Odpowiedzi na często zadawane pytania:

u

Dlaczego program trwa 3 miesiące?

Taki czas jest potrzebny, aby utrzymać intensywność zmian
i uzyskać maksymalny rezultat na koniec. W ciągu 3 miesięcy masz możliwość skorzystać nawet z 10 godzin mentoringowych z twoim doradcą. Wszystkie terminy konsultacji dopasowujemy indywidualnie do każdego uczestnika. Liczba spotkań może być mniejsza, jeśli nie będziesz potrzebował/a więcej.

u

Co dostaję dzięki uczestnictwu?

Program jest intensywny: po każdym spotkaniu wprowadzisz zmiany, a tym samym uzyskasz wyniki. Podczas uczestnictwa masz gwarancję wsparcia we wszystkich obszarach działalności, w tym doradztwo podatkowo-księgowe czy marketingowe. 

u

Czy pracowaliście kiedyś konkretnie z moją branżą?

Współpracowaliśmy z przedsiębiorcami z ponad 20 obszarów biznesowych: ecommerce, usługi B2B, fintech, IT, ubezpieczenia, restauracje, health&fitness i wiele innych. Nasz program jest wielobranżowy, doradcy mają doświadczenie na różnych rynkach, a narzędzia można łatwo dostosować do każdego rodzaju działalności. Nie otrzymasz zaleceń, które nie prowadzą do rozwoju twojego biznesu.

u

Jak przebiega uczestnictwo w programie?

Program odbywa się w formie spotkań/konsultacji z twoim indywidualnym mentorem. Program w liczbach: 8-10 spotkań,  nawet 10 godzin mentoringowych, 3 godzin kursu online, 1 prezentacja twojego pomysłu na evencie startupowym, 100+ nowych kontaktów biznesowych.