0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Projekt realizowany
we współpracy z marką iSpot

Zleceniodawca: firma iSpot

Założenia: przygotowanie oraz przeprowadzenie programu szkoleniowego z obszarów przedsiębiorczości, kreowania, testowania, analizowania oraz doskonalenia pomysłów biznesowych, a także ich inkubacji.

Cel główny: edukowanie utalentowanych, ambitnych oraz przedsiębiorczych osób z zakresu nowych technologii, a także szeroko pojętego biznesu.

Grupa docelowa: osoby młode, ambitne, przedsiębiorcze, zdeterminowane, by osiągnąć sukces w aspekcie prowadzenia własnej działalności. W projekcie udział wzięli przede wszystkim studenci oraz młodzi absolwenci, pracownicy korporacji lub osoby zmotywowane do realizacji własnego pomysłu biznesowego i zbudowania go w taki sposób, by stał się skalowany, rentowny oraz zaspokajał realne potrzeby klientów.

Korzyści: Uczestnicy otrzymali praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie i przetestowanie pomysłu na biznes bez budżetu. Dowiedzieli się, jak przejść drogę od pomysłu do finansowania oraz jak rozwinąć biznes w oparciu o nowe technologie.

Projekt był realizowany od września do listopada 2016 roku w czterech największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Galeria

Tematy poruszane podczas warsztatów

STARTUPOWE TRENDY

Uczestnicy otrzymali informacje, skąd czerpać inspiracje, jak znaleźć i dopracować pomysł biznesowy. Podczas warsztatów prześledzono trendy dominujące w świecie startupów.

POMYSŁ NA STARTUP

Uczestnicy otrzymali informacje, które metody wykorzystywać: tworzenia nowych produktów w oparciu o dodatkową wartość, modyfikację modelu biznesowego czy połączenie już istniejących na rynku rozwiązań..

SZABLON MODELU BIZNESOWEGO

Uczestnicy otrzymali informacje, jak budować rentowny, powtarzalny i skalowalny model biznesowy dla swojego pomysłu. Startupy nie powinny tracić czasu na pisanie biznesplanu, ale korzystać z dynamicznych form planowania biznesowego takich jak Business Model Canvas.

WYWIADY Z KLIENTAMI - CUSTOMER DEVELOPMENT

Uczestnicy otrzymali informacje, jak stosować Customer Development w praktyce, niezależnie od pomysłu czy branży, tak, by działać efektywnie i wyeliminować ryzyko zbudowania produktu, którego nikt nie chce.

TESTOWANIE POMYSŁU - LEAN STARTUP

Uczestnicy otrzymali informacje, jak przetestować potencjał pomysłu za pomocą narzędzi służących do weryfikacji, czy wprowadzany produkt jest faktycznie potrzebny potencjalnemu klientowi.

FINANSOWANIE NA START

Uczestnicy otrzymali informacje, jak prezentować różne warianty finansowania projektów startupowych oraz w jaki sposób prowadzić rozmowy i negocjacje z inwestorami.

Dodatkowo uczestnicy otrzymali informacje, jak wykorzystanie produktów Apple: MacBooków, iPadówi i iPhonów wspiera rozwój firm.

Zobacz opinie uczestników

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

I POBIERZ PREZENTACJĘ Z OFERTĄ DLA FIRM