0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Projekt Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

Cykl warsztatów biznesowych i konwersatoriów skierowanych do dietetyków i edukatorów żywieniowych. Projekt realizowany w sposób ciągły od 2015 roku w dwóch miastach Polski: Wrocławiu oraz Poznaniu.

Zleceniodawca: Fundacja Nutricia

Założenia: przeprowadzenie szeregu warsztatów, konwersatoriów biznesowych i indywidualnych konsultacji wspierających uczestników w rozwoju ich przedsięwzięć.

Cel główny: przygotowanie uczestników do prowadzenia własnej działalności gospodarczej promującej zdrowe żywienie poprzez przekazanie im praktycznej wiedzy biznesowej oraz umiejętności z zakresu  wykorzystania narzędzi i technik startupowych.

Grupa docelowa: dietetycy i edukatorzy żywieniowi m.in. w żłobkach i przedszkolach oraz pozostałe osoby zajmujące się promocją zrównoważonej diety oraz kształtowania właściwych nawyków żywieniowych wśród dzieci i osób starszych.

Korzyści: Uczestnicy otrzymali praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie i przetestowanie pomysłu na biznes bez budżetu. Dowiedzieli się, jak przejść drogę od pomysłu do finansowania oraz jak rozwinąć biznes, bazując na ich kompetencjach z zakresu dietetyki i zdrowego żywienia.

O projekcie

3

moduły tematyczne

6

weekendowych spotkań

153

uczestników

Elementy programu

Workshops

Cykl warsztatów biznesowych obejmujących najważniejsze obszary zakładania i rozwijania własnego biznesu.

Master Mind

Grupowe konwersatoria biznesowe, podczas których uczestnicy z trenerami rozmawiali o najważniejszych aspektach biznesowych.

Mentoring Days

Indywidualne konsultacje z zakresu budowy modeli biznesowych, testowania pomysłu, marketingu, sprzedaży i brandingu.

Galeria

Tematy poruszane podczas warsztatów

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

I POBIERZ PREZENTACJĘ Z OFERTĄ DLA FIRM