Przepis na restaurację

Przedsprzedaż kończy się za

Marzenie o własnej, wyjątkowej restauracji nie musi być jednym z tych, które nigdy się nie spełni. Wystarczy wykorzystać wiedzę biznesową i połączyć ją z narzędziami dostępnymi na rynku. W Startup Academy wiemy, jak ułatwić Ci drogę do sukcesu!

Stworzyliśmy idealne rozwiązanie!

Dzięki któremu zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu wszystkich potrzebnych Ci informacji, otrzymasz praktyczną wiedzę i zrozumiesz świat biznesu!

konsultacje indywidualne

niezbędne dokumenty

gotowe chcecklisty

Kursy online

Co zawiera rozwiązanie?

Wiemy, jakiego wsparcia potrzebujesz. Dlatego nasze rozwiązanie opracowaliśmy tak, byś rzeczywiście znalazł/a odpowiedzi na najważniejsze pytania i potrafił/a ułożyć je w plan działań.

N

1 godzina indywidualnej konsultacji z Tomaszem Habdasem – restauratorem i ekonomistą (400 zł)

N

1 godzina indywidualnej konsultacji prawnej (300 zł)

N

1 godzina konsultacji biznesowej (500 zł)

N

Pakiet dokumentów niezbędnych do otworzenia działalności z instrukcjami jak je wypełnić (350 zł)

N

Lista niezbędnych pozwoleń i instrukcje jak je uzyskać (100 zł)

N

Lista obowiązków do spełniania wytycznych BHP, Ochrony Przeciwpożarowej, Sanepidu oraz Inspektora Nadzoru Budowlanego (100 zł)

N

Checklista wszystkich czynności do wykonania przed otwarciem restauracji (100 zł)

N

Schemat modelu biznesowego do implementacji (150 zł)

N

Excel z modelem finansowym wraz z szacunkowymi kosztami otworzenia biznesu  (500 zł)

N

Propozycja sposobów na pozyskanie finansowania restauracji (100 zł)

N

Dostęp do społeczności przedsiębiorców i inwestorów!

N

Dostęp do aktualizacji materiałów!

N

Dostęp do dedykowanej zamkniętej grupy na FB!

N

Dostęp do kursu: Zarabiaj w gastro! (1500 zł)
– kwestie formalne związane z zakładaniem restauracji,
wybór lokalizacji na lokal oraz wystrój wnętrza,
– współpraca z dostawcami żywności i napojów,
– wyposażenie kuchni i reszty lokalu,
– tworzenie menu i zarządzanie zapasami,
– wyliczanie optymalnego Food Costu oraz jego kontrola
– model biznesplanu dla gastronomii z omówieniem wszystkich podpunktów
– kwestie związane z zarządzaniem finansami restauracji.

Skorzystaj z oferty do końca dnia!

Wykup dostęp do rozwiązania w promocyjnej cenie, przygotuj się do założenia własnej restauracji i zrealizuj swoje marzenie!
UWAGA! Materiały dostępne będą od 10 stycznia 2021 r.

Bonus!

Zyskaj więcej z zakupem w przedsprzedaży!
Wykup dostep do końca dnia i odbierz kurs online o wartości 400 zł ZA DARMO!

Kurs: tworzenie innowacyjnego biznesu

– generowanie pomysłów na biznes
– Business Model Canvas
– walidacja pomysłu biznesowego
– pozyskiwanie klientów
– finansowanie pomysłów
– bonus: zniżki na narzędzia ułatwiające prowadzenia biznesu

Kto czuwa nad merytoryką?


Tomasz Habdas

Absolwent kierunku Ekonomia Przedsiębiorstw na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat  jest związany z rynkiem gastronomicznym. Przez ponad sześciu lat prowadził w Warszawie dwa lokale – Głębokie Gardło Shot Bar oraz Beach Bar. Dodatkowo od 2016 roku prowadzi projekt „Liczby na talerzu”, w ramach którego dzieli się wiedzą i pomaga innym restauratorom w uporządkowaniu firmy. 

Startup Academy

W Startup Academy wierzymy, że innowacyjność i przedsiębiorczość to siła napędowa naszej gospodarki.  Dlatego pomagamy dużym firmom generować i wdrażać nowe rozwiązania oraz budować kulturę innowacyjności. Wspieramy samorządy w tworzeniu ekosystemu w którym przedsiębiorcom łatwiej będzie prowadzić swój biznes, a startupom pomagamy zbudować skalowalny model biznesowy oraz pozyskać finansowanie na rozwój

To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz otworzyć własny lokal, ale nie wiesz od czego zacząć i jak mądrze przeprowadzić proces.

Masz pytania dotyczące zakładania restauracji i potrzebujesz eksperckiego wsparcia.

Chcesz otrzymać wszystkie niezbędne informacje i upewnić się, że jesteś przygotowany/a.

Skorzystaj z oferty do końca dnia!

Wykup dostęp do rozwiązania w promocyjnej cenie, przygotuj się do założenia własnej restauracji i zrealizuj swoje marzenie!
UWAGA! Materiały dostępne będą od 10 stycznia 2021 r.

2889 zł 2089 zł!

Poznaj opinie naszych podopiecznych:

ACRO

„Razem ze Startup Academy współpracowaliśmy przy programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, który wygraliśmy. A naszym mentorem był Michał Misztal. Mentoring ten wspominam naprawdę świetnie, bo nauczyłam się bardzo dużo. Mnóstwo praktycznej wiedzy. Dziękuję za wywindowanie moich umiejętności przemawiania publicznego na dużo wyższy level.”

Book and Camp

„Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z budową naszego portalu, szukaliśmy wsparcia mentoringowego, dlatego zdecydowaliśmy na indywidualne konsultacje z Michałem Misztalem. W ramach konsultacji pracowaliśmy nad modelem biznesowym, projekcją przychodów na pierwsze lata, tworzyliśmy Pitch Deck czy przeprowadzaliśmy wywiady z klientami. Uważam, że Michał dostarczył nam sporo cennych uwag, które wdrożyliśmy bądź w dalszym ciągu wdrażamy. Dalej pozostajemy w kontakcie i z mojej strony chciałbym polecić współpracę ze Startup Academy.”

Magly

„Od samego początku Michał Misztal, Mateusz Kaliszewski oraz inni mentorzy Startup Academy wspierali nas w każdym etapie rozwoju naszego biznesu, od pitchowania przez określenie propozycji wartości aż po modele biznesowe. Zdecydowanie, gdyby nie oni nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz. Polecamy współpracę ze Startup Academy. Tworzą je ludzie z pasją i pełni zaangażowania i przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem.”

Duer

„Od 2018 współpracujemy ze Startup Academy. Rozpoczęliśmy od udziału w programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, przez który przeprowadzili nas Michał Misztal i Tomek Karwowski. 3 lata później wciąż korzystamy z ich doradztwa, wiedzy i networku. Dzięki współpracy ze Startup Academy wypłynęliśmy na szerokie wody biznesowe. Polecamy wszystkim udział w ich inicjatywach i programach.”

Bikeandlock

„Mieliśmy przyjemność współpracować z Michałem Misztalem, z osobą niezwykle pozytywną energią i bardzo merytoryczną. Michał pomógł nam skontaktować się z kilkoma osobami, które mogłyby byś zainteresowane naszym rozwiązaniem. Dzięki nim otrzymaliśmy informację zwrotną co do modelu sprzedaży. Zaproponował delikatną zmianę strategii, pomógł nam przeformułować model sprzedażowy i wypracować ofertę. Jest też przy tym świetnym motywatorem.”

EduTechnologies

„Wiele zawdzięczamy Startup Academy. Nie da się ukryć, że Michał Misztal był dla nas dużym wsparciem. Wcześniej nie mieliśmy doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu firmy, ale razem z Michałem opracowaliśmy plan działania, strategię marketingową i sprzedażową. Michał cierpliwie znosił nasze wahania i wiele nas nauczył, dzięki czemu wszystko się udało. Prowadzimy naszą firmę już rok i dalej umawiamy się na konsultacje biznesowe w celu omówienia dalszego planu działania.”

Skip to content