0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie!

Artykuł

Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie!

Ruszają zapisy na trzecią edycję Polish Tech Night w Berlinie!

Trzecia edycja Polish Tech Night odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Berlinie.

Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event, podczas którego organizatorzy SIBB e.V, SpeedUp Venture Capital Group, Polish Berlin Tech oraz BST Media Solutions zapewniają cenny networking z przedstawicielami polskiej i niemieckiej sceny startupowej. To również możliwość zaprezentowania się polskich startupów na berlińskiej scenie, warsztaty, podczas których można zdobyć wiedzę na temat swoistości niemieckiego rynku oraz zwiedzanie biur coworkingowych.

– Z każdą kolejną edycją Polish Tech Night spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem polską sceną startupową, szczególnie ze strony niemieckich inwestorów. Najlepszym tego przykładem jest wsparcie trzeciej edycji wydarzenia przez Sunfish Partners – mówi Ula Lachowicz, założycielka Polish Berlin Tech. Jak podaje Lachowicz, głównym sponsorem trzeciej edycji nocy polskich technologii jest Sunfish Partners – inwestor z ponad 50-letnim doświadczeniem, który wzniósł na wyżyny takich gigantów jak Rocket Internet, Test IO, Cuandoo i wielu innych. Kolejnym sponsorem z wieloletnią ekspertyzą jest Berliner Volksbank – Polish Desk, obecny na niemieckim rynku od 1946 r. Bez wątpienia polskie startupy dostaną szansę zdobycia wiedzy od najlepszych! Na wieczornym wydarzeniu uzupełniająco do prezentacji startupów odbędzie się FireChat z
ekspertami, podczas którego zostaną poruszone tematy DeepTech. Nazwiska gości zostaną ogłoszone tuż przed eventem, organizatorzy trzymają nas w napięciu!

Zgłoszenia należy składać do 17 listopada 2017 r., do godziny 20:00 – Link do rejestracji. Podczas składania aplikacji startupy mają trzy opcje do wyboru (wszystkie darmowe):

a)warsztaty

b)pitch+warsztaty+tour

c)warsztaty+tour.
Bezpłatne bilety dla gości są dostępne tutaj.
Więcej informacji na temat poprzednich edycji Polish Tech Night.
Film o Polish Tech Night (z drugiej edycji, 21.06.2017)

Patronem medialnym wydarzenia jest MamStartup.pl
#3PolishTechNight
6.12.2017 w Hallesches Haus
Tempelhofer Ufer 1
10961 Berlin

Kontakt prasowy: Anna Mencel anna.mencel@bst-media.de 0049 178 239 24 67