Startup Academy Strategy

Odnajdź czas i spokój w życiu, aby firma pracowała dla Ciebie, a nie Ty dla firmy

 

 • Unikniesz błędów działając w kontrolowanym środowisku
 • Poznasz nowe możliwości dywersyfikacji Twojego biznesu
 • Nawiążesz cenne relacje biznesowe i poznasz ekspertów z różnych branż
Dowiedz się więcej

Program

Startup Academy Strategy to indywidualny program dla przedsiębiorców, gdzie wspólnie z indywidualnym doradcą przyspieszysz rozwój swojego biznesu, odzyskując jednocześnie czas na życie prywatne i odpoczynek.

Otrzymujesz:

9

Indywidualny program rozwoju

W ramach programu otrzymasz indywidualny plan rozwoju uwzględniający specyfikę Twojego biznesu

9

Mastermind

Generowanie pomysłów z ekspertami pomoże Ci znaleźć niestandardowe rozwiązania problemów

9

Pitching

Dowiesz się jak mówić o swoim biznesie i prowadzić wystąpienia przed inwestorami czy klientami, aby przekonać ich do siebie

9

Networking

Dołączysz do społeczności startupowej i nawiążesz cenne relacje biznesowe

9

Wsparcie 360°

W ramach programu otrzymasz wsparcie we wszystkich obszarach działalności: podatki i księgowość, marketing i inne

Czas trwania: min. miesiąc, do 10 spotkań

Format: live/online

Cena: 6000 zł netto

Sprawdź dlaczego
warto wziąć udział:

 • Dowiesz się, jak generować wzrost przy aktualnej skali biznesu
 • Poukładasz procesy w firmie tak, abyś miał więcej czasu na życie
 •  Znajdziesz nowe rynki zbytu i zwiększysz przychody
 • Zdiagnozujesz problemy i znajdziesz rozwiązania
 • Dowiesz się jak zwiększyć retencję klientów
 • Znajdziesz nowe kanały dotarcia do klientów
 • Otrzymasz pomoc w optymalizacji podatkowej
 •  Przeniesiesz swoje usługi w online
 • Unikniesz nietrafionej inwestycji w rozwój
 • Przestaniesz marnować czas na nieistotne rzeczy
 • Zoptymalizujesz procesy i działania

Proces

Poznaj proces krok po kroku

9

1. Pierwsze spotkanie

Poznasz się ze swoim indywidualnym mentorem. Przedstawisz mu swoje główne wyzwania. Następnie wspólnie omówicie kolejne kroki, stworzycie plan działań i wyznaczycie priorytety.

9

2. Cykl Spotkań

W trakcie cyklicznych spotkań z twoim indywidualnym mentorem opracujecie najważniejsze kwestie biznesowe, które przyspieszą rozwój twojego biznesu. 


9

3. Dostęp do networkingu

Dzięki szerokiej społeczności Startup Academy będziesz miał szansę poznać innych przedsiębiorców z różnych segmentów rynku. Te nowe znajomości zamienisz w nowe możliwości biznesowe, wymienisz się doświadczeniami i być może nawiążesz nowe współprace.

9

4. Mastermind uczestników

Zamiast samodzielnie zastanawiać się nad kolejnymi krokami w biznesie zyskasz opcję dołączenia do grupy przedsiębiorców, wspólnie z którymi będziecie dyskutować, przepracowywać problemy, szukać rozwiązań i przegadywać nowe pomysły. Grupy Mastermind pozwalają zyskać obiektywne i szczere spojrzenie osoby z zewnątrz na przeróżne kwestie dotyczące Twojej działalności.


9

5. Podsumowanie cyklu

Na finalnym spotkaniu wspólnie z mentorem podsumujecie osiągnięte rezultaty. Przestawisz mu swoje plany na przyszłość i otrzymasz wskazówki.

15,000

osób skorzystało z naszego wsparcia

8

lat doświadczenia w branży

30

współpracujących trenerów-praktyków

Mentorzy

Mariusz Turski

Współzałożyciel bValue Angels VC

Współzałożyciel bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link.

Wewnątrz Business Link był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akcelerację ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP Business Link. Ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania i Rachunkowości.

Jacek Aleksandrowicz

CEO Polska Przedsiębiorcza, co-founder BusinessLink & AIPInkubatory.pl

Partner zarządzający w funduszu inwestycyjnym bValue. Jest pionierem przedsiębiorczości i startupów w Polsce – współtwórcą inkubatorów AIP, coworkingu Business Link i inwestycji seedowych na polskim rynku AIP Seed Capital.

Od 2004 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju największej sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie (56 lokalizacji), dzięki którym na rynek trafiło ponad 15 tysięcy startupów.

Od 2008 roku kreuje i wdraża strategię rozwoju największej sieci coworków w Polsce Business Link, oferującej przedsiębiorcom ponad 20 tysięcy m2 w 14 lokalizacjach.

Więcej o mentorze...

Od 2009 roku tworzy i wdraża strategię rozwoju funduszy seedowych AIP Seed Capital (obecnie bValue), które zainwestowały w ponad 120 spółek. Jest mentorem i współtwórcą globalnych sukcesów biznesowych firm takich jak Glov, Call Page, Sidly, Qpony.pl. Doradzał ministrom, był członkiem ciał doradczych w obszarze przedsiębiorczości. Został laureatem wielu nagród. Obecnie realizuje doktorat w dziedzinie finansowania startupów.

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy godzin doradczych. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Więcej o mentorze...

Przez 11 lat pracował nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce w ramach Fundacji AIP. Opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Współtworzył fundusz inwestycyjny AIP Seed Capital, zajmując się selekcją i scoutingiem startupów. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

W ramach międzynarodowego programu unijnego Speed Up w latach 2017-2021 doradzał Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie tworzenia ekosystemu startupowego w stolicy.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Paweł Przybyszewski

CPO Startup Academy, broker innowacji

Jest pierwszym polskim brokerem technologii oraz popularyzatorem polskiej nauki. W Startup Academy jako CPO jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów na rynek. W FibriTech jako CPO odpowiadał za opracowanie nowych produktów w oparciu o wypracowane w FibriTech ekologiczne technologie.

W Business Technology Progress jako ekspert ds. transferu technologii specjalizuje się w kompleksowej analizie technologii, ocenia projekty innowacyjne/ technologiczne pod kątem potencjału komercjalizacji i atrakcyjności inwestycyjnej, pośredniczy w pozyskiwaniu technologii współpracując bezpośrednio z wynalazcami i inwestorami. Aktywny w polskim i międzynarodowym środowisku R&D, doświadczony mentor i doradca z zakresu transferu technologii, ochrony i przenoszeniu praw własności intelektualnej, aplikacji biznesowej nowych produktów na rynek i możliwości ich finansowania.

Opinie

Startup Academy Strategy to program dla aktywnych, otwartych, pozytywnych i ambitnych ludzi. Tutaj zanurzysz się w branży startupowej, pełnej fachowej wiedzy, nowoczesnych metod prowadzenia biznesu oraz nowych możliwości.

Poznaj opinie naszych podopiecznych:

ACRO

„Razem ze Startup Academy współpracowaliśmy przy programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, który wygraliśmy. A naszym mentorem był Michał Misztal. Mentoring ten wspominam naprawdę świetnie, bo nauczyłam się bardzo dużo. Mnóstwo praktycznej wiedzy. Dziękuję za wywindowanie moich umiejętności przemawiania publicznego na dużo wyższy level.”

Book and Camp

„Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę z budową naszego portalu, szukaliśmy wsparcia mentoringowego, dlatego zdecydowaliśmy na indywidualne konsultacje z Michałem Misztalem. W ramach konsultacji pracowaliśmy nad modelem biznesowym, projekcją przychodów na pierwsze lata, tworzyliśmy Pitch Deck czy przeprowadzaliśmy wywiady z klientami. Uważam, że Michał dostarczył nam sporo cennych uwag, które wdrożyliśmy bądź w dalszym ciągu wdrażamy. Dalej pozostajemy w kontakcie i z mojej strony chciałbym polecić współpracę ze Startup Academy.”

Magly

„Od samego początku Michał Misztal, Mateusz Kaliszewski oraz inni mentorzy Startup Academy wspierali nas w każdym etapie rozwoju naszego biznesu, od pitchowania przez określenie propozycji wartości aż po modele biznesowe. Zdecydowanie, gdyby nie oni nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy teraz. Polecamy współpracę ze Startup Academy. Tworzą je ludzie z pasją i pełni zaangażowania i przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem.”

Duer

„Od 2018 współpracujemy ze Startup Academy. Rozpoczęliśmy od udziału w programie akceleracyjnym Przedsiębiorcze Mazowsze, przez który przeprowadzili nas Michał Misztal i Tomek Karwowski. 3 lata później wciąż korzystamy z ich doradztwa, wiedzy i networku. Dzięki współpracy ze Startup Academy wypłynęliśmy na szerokie wody biznesowe. Polecamy wszystkim udział w ich inicjatywach i programach.”

Bikeandlock

„Mieliśmy przyjemność współpracować z Michałem Misztalem, z osobą niezwykle pozytywną energią i bardzo merytoryczną. Michał pomógł nam skontaktować się z kilkoma osobami, które mogłyby byś zainteresowane naszym rozwiązaniem. Dzięki nim otrzymaliśmy informację zwrotną co do modelu sprzedaży. Zaproponował delikatną zmianę strategii, pomógł nam przeformułować model sprzedażowy i wypracować ofertę. Jest też przy tym świetnym motywatorem.”

EduTechnologies

„Wiele zawdzięczamy Startup Academy. Nie da się ukryć, że Michał Misztal był dla nas dużym wsparciem. Wcześniej nie mieliśmy doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu firmy, ale razem z Michałem opracowaliśmy plan działania, strategię marketingową i sprzedażową. Michał cierpliwie znosił nasze wahania i wiele nas nauczył, dzięki czemu wszystko się udało. Prowadzimy naszą firmę już rok i dalej umawiamy się na konsultacje biznesowe w celu omówienia dalszego planu działania.”

Opinie

Co mówią o nas eksperci:

Judyta Węgłowska, Business Development Director w eduLAB edTech Accelerator

Ze Startup Academy mieliśmy okazję współpracować przy organizacji wydarzenia edCAMP. Zarówno współpracę jak i jej efekty wspominamy bardzo dobrze, przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie całego teamu. Michał Misztal w swojej prelekcji na temat tworzenia modeli biznesowych przekazał uczestnikom nie tylko cenną wiedzę, ale również dużo pozytywnej energii.

Łukasz Feldman, Investment Manager / CEO. Brave Venture Capital

Udział w programach mentoringowych Startup Academy to możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy praktyków, którzy znają i rozumieją problemy przedsiębiorców. Trenerzy zaangażowani w projekt sami rozwijali swoje biznesy, dzięki czemu znają realne potrzeby biznesu i potrafią przygotować startup do rozmowy z funduszem.

Kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy 

Karolina Piotrowska

F.A.Q.

Odpowiedzi na często zadawane pytania:

u

Dlaczego program trwa 1 miesiąc?

Taki czas jest potrzebny, aby utrzymać intensywność zmian i uzyskać maksymalny rezultat na koniec. W ciągu miesiąca masz możliwość skorzystać nawet z 10 godzin mentoringowych z twoim doradcą. Wszystkie terminy konsultacji dopasowujemy indywidualnie do każdego uczestnika. Liczba spotkań może być mniejsza, jeśli nie będziesz potrzebował/a więcej.

u

Jak przebiega uczestnictwo w programie?

Program odbywa się w formie spotkań/konsultacji z twoim indywidualnym mentorem. Program w liczbach: 1 miesiąc, 8-10 spotkań, nawet 10 godzin mentoringowych, 100+ nowych kontaktów biznesowych.

u

Czy pracowaliście kiedyś konkretnie z moją branżą?

Współpracowaliśmy z przedsiębiorcami z ponad 20 obszarów biznesowych: ecommerce, usługi B2B, fintech, IT, ubezpieczenia, restauracje, health&fitness i wiele innych. Nasz program jest wielobranżowy, doradcy mają doświadczenie na różnych rynkach, a narzędzia można łatwo dostosować do każdego rodzaju działalności. Nie otrzymasz zaleceń, które nie prowadzą do rozwoju twojego biznesu.

u

Co dostaję dzięki uczestnictwu?

Program jest intensywny: po każdym spotkaniu wprowadzisz zmiany, a tym samym uzyskasz wyniki. Podczas uczestnictwa masz gwarancję wsparcia we wszystkich obszarach działalności, w tym doradztwo podatkowo-księgowe czy marketingowe.

Skip to content