0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startuje Business Insider Academy!

Artykuł

Startuje Business Insider Academy!

Startuje Business Insider Academy!

Jesteś o krok od podjęcia decyzji o założeniu własnej działalności, ale brakuje Ci determinacji, a może solidnych podstaw wiedzy merytorycznej? Szukasz szkoleń, dzięki którym będzie Ci łatwiej postawić pierwsze kroki w biznesie, rozwiniesz swoje  kompetencje w obszarze marketingu internetowego i nauczysz się skutecznie przekonywać inwestorów do wsparcia Twojego startupu? Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, już od czerwca ruszamy z kolejnym projektem.

Business Insider Academy to pierwsza wspólna inicjatywa  Business Insider Polska oraz Startup Academy.  BI to polska wersja jednego z najlepszych i najważniejszych serwisów biznesowych i technologicznych na świecie, którego celem jest dostarczenie informacji ułatwiających podejmowanie decyzji biznesowych nie tylko na poziomie dużych korporacji, ale także wchodzącym na rynek startupom. Podczas cyklu warsztatów obie organizacje połączy szerzenie postaw przedsiębiorczych oraz zachęcanie do prowadzenia działalności gospodarczej.

Priorytetem każdego przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność powinna być minimalizacja ryzyka niepowodzeń i ponoszonych strat, dlatego też staraj się korzystać ze sprawdzonych sposobów, bazuj na wiedzy i doświadczeniach specjalistów tak, by nie tracić czasu i zaangażowanych zasobów.

Biorąc udział w warsztatach Business Insider Academy, otrzymujesz gwarancję uzyskania merytorycznej wiedzy, którą przekażą Ci trenerzy Startup Academy i Business Insider Polska. Posiadają oni ogromne doświadczenie, oparte nie na wiedzy teoretycznej, a na praktycznych rozwiązaniach stosowanych na co dzień w biznesie. Podczas warsztatów podzielą się swoim bogatym doświadczeniem i przekażą wskazówki, które umożliwią zdobycie pierwszych i kolejnych klientów.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Sprawdź propozycję szkoleń

Bezpośrednio po każdym szkoleniu odbędzie się test weryfikujący zdobytą wiedzę, dzięki czemu już chwilę potem otrzymasz informację zwrotną, ile udało Ci się nauczyć.

W ramach letniej edycji cyklu warsztatowego Business Insider Academy odbędzie się pięć szkoleń. Pierwsze szkolenie odbędzie się jeszcze w czerwcu. Wszystkie kursy odbędą się w Warszawie, jednak planowane są także szkolenia w innych miastach Polski. Istnieje możliwość zapisu na pojedyncze warsztaty lub skorzystanie z całego programu Business Insider Academy. Każde ze szkoleń posiada określoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Sprawdź ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Harmonogram warsztatów:

 1.       24 czerwca – REKLAMA NA FACEBOOKU
 1.        1 lipca – SOCIAL MEDIA
 1.        8 lipca – KOMUNIKACJA Z MEDIAMI
 1.    22 lipca – LEAN STARTUP
 1.       5 sierpnia – GOOGLE ADWORDS

Poszerz swoje umiejętności z zakresu marketingu internetowego oraz budowania startupu!

 

A to jeszcze nie koniec! Kolejne warsztaty z obszaru budowania startupu, online marketingu oraz zdobywania finansowania odbędą się jesienią, więc trzymaj rękę na pulsie!

Infografikamain1.3-01

Więcej informacji: https://startupacademy.pl/business-insider-academy/