0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Artykuł

Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Do 25 marca 2018r. trwa rekrutacja startupów i MŚP z woj. małopolskiego do bezpłatnego programu akceleracyjnego StartUP Małopolska. Jest to możliwość dla przedsiębiorców z Małopolski, którzy chcą rozwinąć swój biznes oraz zdobyć nowe kompetencje niezbędne do prowadzenia swojej firmy.

#StartUP Małopolska to program akceleracji organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest wzmocnienie kluczowych kompetencji niezbędnych do efektywnego rozwoju biznesu wśród małopolskich startupów. Udział w programie mogą wziąć przedsiębiorcy, którzy na rynku działają krócej niż 24 miesiące. Podczas spotkań odbędą oni specjalistyczne szkolenia oraz mentoring z najlepszymi ekspertami zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Unikatowa formuła projektu pozwala na dostosowanie programu szkoleniowego i mentoringowego do potrzeb startupów. Po dwóch wstępnych warsztatach, podczas których analizowany jest m.in. model biznesowy danej firmy, to sami przedsiębiorcy wybierają, jakie szkolenia i sesje z mentorami zostaną zrealizowane. Firmy, biorąc udział w programie #StartUP Małopolska, mają okazję poznać nowoczesne, innowacyjne sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, usprawnić swoje procesy sprzedażowe czy marketingowe, a także dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia internetowe.

W poprzedniej edycji, zrealizowanej jesienią 2017 r., wzięło udział łącznie 8 startupów, które uczestniczyły w szkoleniach z różnych dziedzin biznesu m.in. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy pitchingu, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych trenerów, m.in. Piotra Buckiego, Jakuba Cyrana czy Monikę Czaplicką.

W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które:

  •         działają na rynku krócej niż 24 miesiące,
  •         zaliczane są do sektora MŚP,
  •         prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego,
  •         chcą się rozwijać i mają energię do pracy.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie. Rekrutacja do drugiej edycji #StartUP Małopolska trwa do 25 marca br.

Program #StartUP Małopolska realizuje na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Startup Academy – organizacja wspierająca osoby, które chcą wystartować i rozwinąć własny biznes.

Program jest realizowany w ramach projektu “Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.