0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

0
 • An empty cart

  You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startuje Startup Art.!

Artykuł

Startuje Startup Art.!

Startuje Startup Art.!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a z nią ciepłe i słoneczne dni. Taka aura z pewnością sprzyja rozwijaniu kreatywności i  budowaniu startupów!

Już po raz szósty mamy przyjemność, wraz z Urzędem Miasta st. Warszawy, zaprosić Cię na cztery wyjątkowe wydarzenia wspierające rozwój przedsiębiorczości wśród artystycznych dusz.

Program Startup Art. ma na celu rozwój umiejętności biznesowych wśród przedstawicieli branż kreatywnych, tak by nauczyli się w jaki sposób można skomercjalizować swoją pasję i talent. W ramach projektu odbędzie się bezpłatna Konferencja, weekendowy Startup Shaker, dwa weekendy pełne praktycznych warsztatów oraz finałowy DemoDay! W finale wyłonimy najlepszy zespół, który będzie miał okazję pojechać na międzynarodową konferencję South Summit w Madrycie.

Konferencja Startup Art.

Eksperci ze świata startupów, osoby z powodzeniem łączą sztukę z biznesem oraz praktycy biznesu – to osoby, które będzie można wysłuchać już 26 marca w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie! Startujemy o godzinie 18:00. Udział w konferencji to nie tylko praktyczna wiedza, ale także morze inspiracji, świetna atmosfera i możliwość poznania nowych ludzi skupionych na rozwoju swoich pasji.

Tym razem oprócz prezentacji odbędą się dwie debaty, które będą okazją do dyskusji na temat różnych oblicz biznesu w świecie artystów i tego czy warto najpierw budować markę osobistą czy markę firmy. Podczas wystąpień będzie okazja poznać historię artystów, którzy przeszli drogę od pomysłu do prowadzenia dobrze prosperujących własnych firm.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na stronie:

www.startupart.pl/konferencja

Liczba miejsc jest ograniczona!

Startup Shaker

Weekendowe wydarzenie podczas, którego studenci i absolwenci warszawskich uczelni mają szansę zbudować swój biznes w ciągu intensywnych 48h. Startujemy w piątkowy wieczór, a w niedzielne popołudnie to czas prezentacji efektów przed jury. To ważny moment,  w którym zostanie wyłonione 10 najlepszych zespołów, które będą miały okazję wziąć udział w dalszej akceleracji.

Startup Shaker to nie tylko rywalizacja, ale też szansa zderzenia swoich pomysłów biznesowych z pierwszymi odbiorcami i mentorami. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z wiedzy ponad 20 ekspertów z zakresu budowania biznesu, strategii, marketingu i sprzedaży.

Rejestracja zespołów, pomysłodawców i osób, którzy są zainteresowani dołączeniem do formowanych drużyn odbywa się na stronie: https://startupart.pl/startup-shaker/

Praktyczne warsztaty i konsultacje z trenerami Startup Academy

Ten etap pomaga dopracować pomysł na biznes, model biznesowy czy sprawdzić zainteresowanie swoim produktem. Uczestnicy pracują także nad kampaniami marketingowymi, strategią oraz poznają przydatne narzędzia. Nie obejdzie się też bez zgłębienia zagadnień prawnych, podatkowych oraz związanymi z pozyskiwaniem finansowania.

W warsztatach i doradztwie indywidualnym będą mogli wziąć udział wyróżnieni uczestnicy Startup Shakera.

Demoday

Finałem Startup Art. będzie Demo Day, podczas którego najlepsze startupy, powstałe w trakcie programu, będą miały okazję zaprezentować się przed inwestorami oraz powalczyć o nagrodę główną – wyjazd na prestiżową konferencję branżową w Madrycie.

Kalendarz wydarzeń

 • 26 marca 2019 r. – Konferencja Startup Art
 • 5-7 kwietnia 2019 r. – Startup Shaker
 • 14-16 i 27-28 kwietnia 2019 r. – Warsztaty biznesowe
 • 29 kwietnia – 14 maja 2019 r.  – Doradztwo indywidualne
 • 15 maja 2019 r. – DemoDay

startup art
Zdjęcie: Startup Art. #2018

Jeżeli marzysz o własnej firmie i chcesz działać w branży artystycznej ten program jest dla Ciebie! Wejdź na stronę www.startupart.pl i zapisz się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona!