Startup Heroes Meetup Lublin

Weź udział w wydarzeniu, posłuchaj inspirujących prelekcji i nawiąż wartościowe relacje biznesowe!

Kiedy: 19 października, godzina 18:00
Gdzie: IBB Grand Hotel Lublinianka
ul. Krakowskie Przedmieście 56

Startup Heroes to wydarzenie, w czasie którego wysłuchasz merytorycznych i inspirujących prelekcji, dowiesz się, co daje udział w programie Platformy Startowej Startup Heroes i jak zdobyć 1 000 000 zł na rozwój swojego projektu biznesowego!

Dowiesz się, jakie są historie rozwoju lubelskich startupów, podczas prelekcji wygłoszonych przez ich założycieli.

Poznasz historie uczestników platform startowych i dowiesz się, jak pozyskać finansowanie na swój przyszły biznes.

Nawiążesz wartościowe relacje biznesowe, poznając przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu

Wydarzenie odbędzie się NA ŻYWO w IBB Grand Hotel Lublinianka. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Agenda

18:00

Przywitanie uczestników i przedstawienie agendy spotkania.

18:10

Rozwój startupów w branży ekologicznej na bazie konopi – Piotr Pietras CEO Green Lanes

18:30

18:45

Marketing & strategia w startupie – Jacek Lipski

19:05

Jak pozyskać dofinansowanie na rozwój swojego startupu? – Michał Misztal ze Startup Academy

19:25

Sesja Q&A

19:40 – 20:30

Networking przy cateringu

Prowadzący i moderator

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Prelegenci

Tomasz Karwowski

Piotr Pietras

 

Przedsiębiorca i manager wywodzący się z branży technologicznej. Twórca i członek Leadershipu oddziału Edge One Solutions (2015 – 2017), które w tym czasie rozwinęło się od 0 do blisko 150 zatrudnionych i ok. 38 mln przychodu. Tworzył i zarządzał akceleratorem inwestycyjnym EduLab w branży EdTech inwestując w 15 projektów. Pozyskał ponad 30 mln PLN finansowania na rozwój projektów technologicznych. Obecnie Partner Zarządzający Green Lanes tj. grupa która tworzy proekologiczne rozwiązania na bazie konopi włóknistych (cannabis sativa var. sativa).

Tomasz Karwowski

Rafał Garbacz

utter.one | HearMe.ai

 

Przekuwa pomysły w rzeczywistość. Od kilku lat popularyzuje technologie głosowe w Polsce. Skutecznie przekonuje firmy i instytucje, aby myśleć o głosie w wielu wymiarach. Pomaga firmom odkrywać obszary, w których mogą z powodzeniem wykorzystać nowe technologie. Dzięki niemu powstały projekty takie, jak asystent szkoleniowy procedury ratowniczej BLS, systemy monitorowania i analizy dźwięków, a jeszcze kilka owianych jest tajemnicą lub są na etapie budowy. Pokazuje, że technologie głosowe i wirtualnych asystentów można wykorzystywać w każdej branży. Chciałby, aby każdy z nas mógł mieć własnego wirtualnego asystenta jak JARVISa.

Tomasz Karwowski

Jacek Lipski

 

Ekspert od budowania strategii marketingowych i planów komunikacji marketingowej, w tym z wykorzystaniem social media. Od grudnia 2015 r. zajmuje się strategicznym doradztwem marketingowym oraz szkoleniami dla MŚP i startupów we własnej firmie B&L Consulting.

Tomasz Karwowski

Michał Misztal

 

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów

Rejestracja:

Organizatorzy

Spotkanie networkingowe Startup Heroes Meetup organizowane jest w ramach programu “Startup Heroes – platforma dla nowych pomysłów realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content