0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

#StartUP Małopolska: rozwiń z nami swój biznes

Artykuł

#StartUP Małopolska: rozwiń z nami swój biznes

#StartUP Małopolska: rozwiń z nami swój biznes

Tylko do 6 marca zbieramy zgłoszenia chętnych do czwartej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Startup Academy. Na zwycięzców czeka intensywny program szkoleniowo-mentoringowy oraz możliwość uczestniczenia w największych startupowych wydarzeniach w Polsce. Udział jest bezpłatny, jednak udział mogą wziąć wyłącznie firmy z województwa małopolskiego, które  działają na rynku do 2 lat.

Zgłoszenia zbieramy za pomocą formularza na stronie www.startup.malopolska.pl. Ale! Aby wziąć udział w programie nie wystarczy tylko spełnić warunków formalnych. Przekonaj nas, że zależy Ci na programie: pokaż, czego potrzebujesz od programu i dlaczego zależy Ci na udziale!

Tempo prac w ramach programu będzie szybkie, ponieważ pierwsze warsztaty przedakceleracyjne zaczynamy w Krakowie w dniach 16-17 marca, podczas których uczestnicy przeanalizują model biznesowy oraz ofertę swojej firmy wraz z trenerami.

Podczas programu każda z firm weźmie udział w 6 szkoleniach, trwających po 9 godzin, dotyczących prowadzenia firmy, marketingu, sprzedaży i wystąpień publicznych. Dodatkowo do wykorzystania będą mieć 10 godzin indywidualnego mentoringu z wybranymi ekspertami. Ten etap będzie realizowany od marca do czerwca.

Dodatkowo, każda z zakwalifikowanych firm będzie mogła wziąć udział w branżowych wydarzeniach organizowanych w Polsce. W poprzedniej edycji były to m.in.: III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji, Forum Zintegrowanego Marketingu czy Product Development Days 2018.

Finałem projektu będzie otwarte spotkanie – #StartUP Małopolska Meetup. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci i startupowcy z sukcesem rozwijający swój biznes, ale także wybrani uczestnicy programu. Będzie to dodatkowa okazja do zaprezentowania swojej oferty krakowskiej społeczności.

W poprzednich wzięło udział 20 przedsiębiorstw, których przedstawiciele mieli okazję skorzystać ze wsparcia takich ekspertów jak: Kamil Kozieł, Szymon Słowik czy Michał Korba. To świetna okazja do rozwoju dla tych, którzy poszukują inspiracji, wiedzy i pomocy doświadczonych mentorów, by wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Pamiętaj! Rekrutacja trwa tylko do 6 marca na stronie internetowej: www.startup.malopolska.pl.

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.