0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Zgłoś się do Startup Program

Artykuł

Zgłoś się do Startup Program

Zgłoś się do Startup Program

Tym razem chcielibyśmy Was zachęcić do wzięcia udziału w bezpłatnym programie oferowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR:)

Aby w pełni rozwijać swój potencjał, czasem przyda się wsparcie ekspertów. Podczas trwania programu macie dostęp do merytorycznej wiedzy, ale także możliwość czerpania z doświadczenia innych, co zawsze może uchronić Was przed popełnieniem błędów z dziedziny marketingu i komunikacji marketingowej.

Do programu ma szansę dostać się 20 wyselekcjonowanych startupów, które świadczą usługi z szeroko pojętej branży marketingowej. Zgłoszenia trwają tylko do 28 lutego! Więc warto się pośpieszyć.

A jak będzie to wyglądać?

20.03.2017 – całodzienne szkolenie, prowadzone przez specjalistów z zakresu budowania wizerunku, social-mediów i komunikacji marketingowej.

21.03.2017 – 21.04.2017 – mentoring – spotkania „one to one” z ekspertami związanymi z branżą startupową oraz marketingiem. Mentor będzie służyć radą przez cały miesiąc, gdzie to startup i mentor dobierają sobie odpowiednie daty na spotkania i tematy do rozmowy.

25.04.2017 – Speed Dates na Forum – czyli szybkie randki podczas FORUM INNOVATION – wydarzenia, w którym uczestniczą przedstawiciele największych globalnych i polskich marek, inwestorzy, media, specjaliści z różnych poziomów organizacji (od CEO, przez dyrektorów, managerów, strategów, do plannerów i kreatywnych).

Jak wiadomo startupy stają się nieodzowną częścią branży kreatywnej i marketingowej. Dowiedź się jak lepiej wykorzystywać potencjał własnego biznesu i weź udział w programie.

Więcej informacji o projekcie jest tutaj: http://innovation.sar.org.pl/best-startup/o-projekcie/

Program jest darmowy! ZGŁOSZENIA TRWAJĄ DO 28 LUTEGO 2017 R.