Startup Blog

Tym razem chcielibyśmy Was zachęcić do wzięcia udziału w bezpłatnym programie oferowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

Aby w pełni rozwijać swój potencjał, czasem przyda się wsparcie ekspertów. Podczas trwania programu macie dostęp do merytorycznej wiedzy, ale także możliwość czerpania z doświadczenia innych, co zawsze może uchronić Was przed popełnieniem błędów z dziedziny marketingu i komunikacji marketingowej.

Do programu ma szansę dostać się 20 wyselekcjonowanych startupów, które świadczą usługi z szeroko pojętej branży marketingowej. Zgłoszenia trwają tylko do 28 lutego! Więc warto się pośpieszyć.

A jak będzie to wyglądać?

20.03.2017 – całodzienne szkolenie, prowadzone przez specjalistów z zakresu budowania wizerunku, social-mediów i komunikacji marketingowej.

21.03.2017 – 21.04.2017 – mentoring – spotkania „one to one” z ekspertami związanymi z branżą startupową oraz marketingiem. Mentor będzie służyć radą przez cały miesiąc, gdzie to startup i mentor dobierają sobie odpowiednie daty na spotkania i tematy do rozmowy.

25.04.2017 – Speed Dates na Forum – czyli szybkie randki podczas FORUM INNOVATION – wydarzenia, w którym uczestniczą przedstawiciele największych globalnych i polskich marek, inwestorzy, media, specjaliści z różnych poziomów organizacji (od CEO, przez dyrektorów, managerów, strategów, do plannerów i kreatywnych).

Jak wiadomo startupy stają się nieodzowną częścią branży kreatywnej i marketingowej. Dowiedź się jak lepiej wykorzystywać potencjał własnego biznesu i weź udział w programie.

Więcej informacji o projekcie jest tutaj: http://innovation.sar.org.pl/best-startup/o-projekcie/

Program jest darmowy! ZGŁOSZENIA TRWAJĄ DO 28 LUTEGO 2017 R.

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content