0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startup Shaker 2016

W dniach 18-20 listopada na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie odbyło się wydarzenie, w którym uczestnicy w 48 godzin rozwijali swoje pomysły na biznes pod okiem doświadczonych mentorów i trenerów.

Uczestnikami szkolenia byli studenci różnych kierunków i uczelni, którzy stworzyli kilkuosobowe, multidyscyplinarne zespoły Pod okiem mentorów opracywali model biznesowy nowego, innowacyjnego produktu, a podczas finału zaprezentowali go przed inwestorami i ekspertami.

Za najlepszy startup fachowcy uznali VRide – usługę, którą użytkownicy będą mogli cieszyć się podczas ćwiczeń na rowerze stacjonarnym dzięki wykorzystaniu okularów VR. Projekt zakłada stworzenie społeczności rowerzystów, która będzie się dzielić swoimi filmami nakręconymi w technologii 360 stopni.

Energia uczestników i pasja do stworzenia swojego biznesu daje nadzieję, że ich koncepcje nie zostaną schowane po szuflady po zakończeniu Startup Shakera. Pierwsze efekty pracy widać np. w zespole, który realizuje projekt SAFE Pacz. Przygotował już wiele możliwości spersonalizowania nakładek na kamerę w laptopie, które zamierza sprzedawać już niedługo na odświeżonej stronie internetowej czy targach designu. Liczba pre-orderów i zainteresowanie prowadzonymi profilami w portalach społecznościowych wskazują, że produkt ma szansę szybko znaleźć pierwszych klientów.

Startup Shaker