0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startup Shaker – stwórz własny biznes w 48 godzin

Artykuł

Startup Shaker – stwórz własny biznes w 48 godzin

Startup Shaker – stwórz własny biznes w 48 godzin

Czy Twój biznes będzie skazany na sukces? Możesz dowiedzieć się tego już w 48 godzin – wystarczy wziąć udział w projekcie Startup Shaker, który odbędzie się w dniach 18-20 listopada na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie!

Jeżeli jesteś studentem uczelni o profilu artystycznym, menadżerskim lub technicznym… albo na co dzień uczysz się o zupełnie czymś innym, ale masz doświadczenie w marketingu, sprzedaży czy IT, jest to projekt dla Ciebie! Startup Shaker to dwudniowe wydarzenie, które skupi młode, przedsiębiorcze osoby i stworzy im warunki do współpracy. Udział w wydarzeniu  jest darmowy. Rejestracja już trwa i jest dostępna na stronie projektu: www.startupshaker.pl.

Jak się zgłosić? Wystarczy uzupełnić formularz i wybrać jedną z dwóch dróg rekrutacji. Studenci kierunków artystycznych powinni zgłosić swoje pomysły na biznes, a pozostali podać powody, dla których chcieliby wziąć udział w projekcie. Zgodnie z ideą, że co dwie głowy (a co dopiero pięć!), to nie jedna, wspólnie przeanalizują jakie szanse na zaistnienie na rynku ma dany pomysł i stworzą prototyp produktu. Podczas trwania całego projektu będą mogli liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów, którzy będą służyć radą i odpowiedzą na każde pytanie. Finał projektu to prezentacje efektów pracy zespołów, które będą oceniane przez jury złożonym z inwestorów i ekspertów.

Biorąc udział w Startup Shakerze, każdy uczestnik nauczy się korzystać z wielu profesjonalnych narzędzi, które służą do tworzenia modelu biznesowego startupu. Więcej szczegółowych informacji na temat projektu znajduje się na stronie: www.startupshaker.pl.