STARTUP SPRINT

Sukces Startupu da się zaprojektować. Wystarczy wykorzystać wiedzę strategiczną, połączyć ją z walidacją pomysłu i narzędziami dostępnymi na rynku. W Startup Academy zebraliśmy ekspertów, którzy za rękę poprowadzą Cię od pierwszego kroku, aż do pozyskania pierwszego klienta online.

N

Uniknij popularnych błędów Startupowców

N

Opracuj plan działań od startu do finansowania

N

Wykorzystaj sprawdzone, proste narzędzia

Skorzystaj z doświadczenia Startup Academy, które doprowadziło do sukcesu setki firm, takich jak Magly, Acrobike, Doxy Chain, czy Duer.

Bezterminowy dostęp do kursu 399 zł

5 modułów = 5 godzin nagrań

Filmy zostały podzielone na 5 modułów: Pomysł, Business Model Canvas, Walidacja, Marketing Online oraz Finansowanie. To pełny zasób wiedzy o tym, jak podejść do budowania pomysłu i wcielania go w życie.

h

Zadania, które ułożysz w plan

W modułach poza wiedzą teoretyczną realizujesz zadania, które doprowadzą Cię do rzeczywistych efektów: znalezienia pomysłu, opracowania BMC, zweryfikowania pomysłu, pozyskania klienta czy ubiegania o finansowanie startupu.

Ciągły dostęp i aktualizacje

Kupując dostęp raz, możesz wracać do wiedzy zawartej w kursie zawsze. Masz pewność, że do kursu dodawane będą kolejne treści i materiały, które pomogą Ci skutecznie planować kolejne kroki swoich działań.

Co otrzymasz, dołączając do kursu STARTUP SPRINT?

Wiemy, jakiego wsparcia potrzebujesz na starcie i w drodze po pierwszy sukces. Dlatego cały kurs opracowaliśmy tak, byś rzeczywiście znalazł odpowiedzi na najważniejsze pytania i potrafił ułożyć je w plan działań. Dzięki temu znajdziesz dobry pomysł na swój startup, przeprowadzisz jego walidację i opracujesz od A do Z kampanię marketingową. To wszystko samodzielnie ubierzesz w model, który pomoże Ci pozyskać finansowanie na rozwój. A oprócz tego:

Merytoryczne lekcje video

Startup Sprint to 5 napakowanych wiedzą filmów. Dowiesz się, jak od pomysłu przejść przez planowanie i realizację działań, które pozwolą Ci na sprawdzenie swojej skuteczności w działaniu, pozyskaniu klienta czy finansowania.  

Szablony gotowe do użycia

Każdy moduł zawiera szablony, które pomogą Ci lepiej zaplanować działania, zwizualizować pomysły i określić najważniejsze dla Ciebie kwestie. Sami używamy ich w projektach i podczas konsultacji każdego dnia. Np. arkusz kalkulacyjny dla struktury kosztów, formułę landing page i video produktowego czy szablon walidacji pomysłu.

Dokładne instrukcje krok po kroku

Nauczysz się krok po kroku, jak przejść przez najważniejsze etapy planowania realizacji pomysłu na startup i dowiesz się jak wdrożyć procesy weryfikacji hipotez, marketingu internetowego oraz zdobywania finansowania.

Dołączasz do grupy 800+ startupowców

Wykupując kurs uzyskujesz dostęp do społeczności Startup Academy i wszystkich ekspertów z którymi pracujemy – w tym twórcami modułów. Możesz zadawać im pytania i wymieniać się wiedzą lub wątpliwościami.

Q&A ekspertów kursu

Pod każdym modułem możesz zadawać pytania, nasi eksperci raz w miesiącu odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, które pojawią się w Twojej głowie w czasie realizacji modułów.

Nowe materiały dodawane regularnie

Kurs jest wciąż rozwijany. Już teraz tworzymy nowe materiały z których skorzystasz, by rozwijać swój pomysł na startup.

Dostęp do szkoleń i wydarzeń Startup Academy

By rozwijać się jeszcze sprawniej poinformujemy Cię o wydarzeniach startupowych organizowanych w całej Polsce, szkoleniach i naborach do funduszy.

Dożywotni dostęp i pakiet benefitów

Płacisz raz i masz dostęp już zawsze – do kursu, grupy i informacji startupowych.

Bezterminowy dostęp do kursu 399 zł

Czego nauczysz się biorąc udział w Startup Sprint?

Wychodzimy z założenia, że to praktyka doprowadzi Cię do rzeczywistego sukcesu i pokaże, gdzie wciąż możesz zrobić duże postępy, kiedy należy odpuścić, a co skalować. W trakcie realizacji modułów, nie tylko przesłuchasz prawie 5 godzin wykładów, ale również wykonasz szereg zadań, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dowiesz się, jak od pomysłu przejść do pozyskania pierwszego klienta i finansowania.

Startup Sprint

Poznasz historie firm, które kiedyś były startupami i odniosły sukces lub sromotną porażkę.

Pomysł na startup

Znajdziesz swój pomysł na biznes, dzięki prezentowanym, sprawdzonym metodom

Pomysł na startup

Poprawnie i bez najczęstszych błędów opracujesz Business Model Canvas swojego startupu

Business Model Canvas

Stworzysz swój plan weryfikowania pomysłu na biznes i wdrożysz go samodzielnie w życie

Weryfikowanie pomysłu

Dowiesz się, jak bez kosztowo zbudować MVP z wykorzystaniem dostępnych na rynku narzędzi

Weryfikowanie pomysłu

Opracujesz podstawy komunikacji swojego startupu do wybranych klientów

Marketing Internetowy

Zbudujesz pierwszy lejek marketingowy, który pozyska dla Ciebie nowych klientów

Marketing Internetowy

Wybierzesz najlepszą formę finansowania swojego startupu, która nie pociągnie Cię na dno

Finansowanie startupu

Wykorzystaj nasze doświadczenie w pracy ze startupami i podejmij lepsze decyzje już na starcie

DOŁĄCZ DO STARTUP SPRINT

Bezterminowy dostęp do kursu 399 zł

Generowanie pomysłu na startup

Co zawiera moduł?
  Case Study pomysłów
  Innowacyjność pomysłów
  Generowanie innowacji
  Biznes, a pasje
  Kim jest twórca startupu?

MODUŁ I

Business Model Canvas

Co zawiera moduł?
Opracowanie szablonu BMC
Propozycja wartości startupu
Opracowanie idealnego klienta
Analiza Twoich zasobów
Podział kosztów i przychodów

MODUŁ II

Walidacja pomysłu biznesowego

Co zawiera moduł?
Metody Weryfikacji Pomysłu
Lean Startup w praktyce
Badanie potencjału rynku
MVP bez kosztów
Tworzenie hipotez dla startupu

MODUŁ III

Pozyskiwanie klientów

Co zawiera moduł?
Budowanie komunikacji
Unique Selling Proposition
Przygotowanie kampanii online
Narzędzia marketingowe
Prowadzenie kampanii online

MODUŁ IV

Finansowanie pomysłów

Co zawiera moduł?
Metody finansowania
Gdzie szukać wsparcia ?
Programy rozwojowe>
Na co uważać pozyskując $
Jak się przygotować?

MODUŁ V

Dodatkowe materiały

Co zawiera moduł?
5 prezentacji z poradami
Szablon BMC
Szablon walidacji pomysłu
Checklista Kampanii Online
Arkusz kalkulacyjny kosztów

MODUŁ VI

Bezterminowy dostęp do kursu 399 zł

Kto czuwa nad merytoryką kursu?

W Startup Academy wierzymy, że innowacyjność i przedsiębiorczość to siła napędowa naszej gospodarki.  Dlatego pomagamy dużym firmom generować i wdrażać nowe rozwiązania oraz budować kulturę innowacyjności. Wspieramy samorządy w tworzeniu ekosystemu w którym przedsiębiorcom łatwiej będzie prowadzić swój biznes, a startupom pomagamy zbudować skalowalny model biznesowy oraz pozyskać finansowanie na rozwój

Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoringi dla startupów w każdej fazie rozwoju.

Przekładamy innowacyjne metody budowania startupów takie jak Lean Startup i Customer Development na rynek.

Współpracujemy z dużymi organizacjami, kształcąc kadrę zarządzającą do współpracy ze startupami oraz realizujemy programy wewnętrznej przedsiębiorczości.

Naszą wiedzą dzielimy się także podczas projektów realizowanych we współpracy z samorządami, dużymi firmami oraz parkami naukowo-technologicznymi na terenie całej Polski.

Organizujemy programy akceleracyjne przygotowując startupy do kontaktu z inwestorami.

Pomagamy setkom startupów miesięcznie wdrażać przełomowe rozwiązania w życie.

lat doświadczenia w branży

osób skorzystało z naszego wsparcia

współpracujących trenerów-praktyków

Instruktorzy, których poznasz w Startup Sprint

Michał Misztal – BMC oraz Finansowanie

CEO Startup Academy

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Kacper Różyński – Generowanie Pomysłów

Ekspert Startup Academy – Dyrektor zarządzający w Taon Property

„Business Concierge”, który swoją codzienną pracą pomaga firmom wzmagać się z codziennymi wyzwaniami jakimi stawia przed nimi świat.

W AIP przeszedł drogę od praktykanta do samego Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego, gdzie tworzył jeden z najlepiej funkcjonujących Inkubatorów w kraju. Organizował programy szkoleniowe dla studentów i młodzieży. Wielokrotnie zapraszany jako ekspert do przeprowadzenia zajęć z zakresu przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu czy sztuki prezentacji na uczelniach takich jak SGH, SGGW, Uczelnia Łazarskiego, UKSW, AWF.

Założyciel kilku firm zajmujących się m. in. usługami marketingowymi dla sektora bankowego (mBankiem, Pekao S. A. i BZ WBK), rekrutacją czy headhuntingiem dla startup’ów oraz korporacji, wynajmem biur czy doradztwa biznesowego.

Mateusz Kaliszewski – Walidacja Pomysłów

Ekspert Startup Academy – Trener Design Thinking

Trener i Project Manager Startup Academy, do tego przedsiębiorca. Specjalizuje się w design thinking, lean startup oraz customer development. Konsultant innowacji i trener design thinking. Posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów z wykorzystaniem tej metody. Współzałożyciel agencji doradczo-szkoleniowej DT Makers.

Z wykształcenia jest inżynierem i ekonomistą, dlatego dobrze rozumie zarówno biznesowe jak i techniczne aspekty prowadzonych projektów. W swojej pracy kieruje się szczerością, transparentnością oraz dostarczaniem klientom realnej wartości z design thinking. Dotychczas poprowadził 80 szkoleń i warsztatów dla ponad 1500 uczestników. Obecnie prowadzi projekty akceleracyjne i szkoli z nowoczesnych metod generowania innowacji takich jak lean startup, customer development i design thinking.

Wiktoria Drozd – Marketing Internetowy

Ekspertka Startup Academy – założycielka agencji Digital Heart

Przed życiem przedsiębiorcy pracowała po stronie agencji growth marketingu, gdzie zajmowała się wdrażaniem kompleksowych strategii wzrostu MŚP oraz startupów dla produktów B2C, SaaS, kursów online, fintech i aplikacji mobilnych. Wcześniej zdobywała doświadczenie w środowisku startupowym i NGOs jako koordynator projektów oraz experience designer min. dla AIP, Business Link Poland i SkyCash. Od ponad dekady zajmuje się projektowaniem i tworzeniem treści.

Do swoich sukcesów zalicza m.in.:
Poszerzenie bazy płatnych użytkowników produktu cyfrowego o 25% (w tym osiągnięcie celu rocznego w 10 miesiącu roku, po 4 miesiącach współpracy), oraz zwiększenie miesięcznych dochodów klienta o 30% w 3 miesiące.
Rozwój płatnej bazy użytkowników aplikacji mobilnej o ~ 265% i zwiększenie miesięcznego dochodu klienta o 200% w ciągu 4 miesięcy.

Jak wyglądają lekcje kursu Startup Sprint?

Zobacz, w jaki sposób zbudowaliśmy Startup Sprint od środka

Każdy moduł składa się z lekcji video, prezentacji, materiałów edukacyjnych i bonusów.

Zobacz fragmenty Modułu II o Innowacyjnych Modelach Biznesowych, Modułu III o Walidacji Pomysłów biznesowych oraz IV o Marketingu i Sprzedaży Online. 

Bezterminowy dostęp do kursu 399 zł

FAQ

Czy Startup Sprint jest dla mnie?

Jeśli:
» Szukasz pomysłu na biznes
» Nie wiesz czy Twój pomysł jest realny do wykonania
» Poszukujesz planu działań na realizację pomysłu
» Chciałbyś sprawdzić swój pomysł w praktyce
» Nie masz koncepcji na MVP lub jest ona za droga do realizacji
» Szukasz metody dotarcia do klientów
» Nie wiesz jakich źródeł finansowania szukać dla swojego startupu

To zdecydowanie TAK!

Co dokładnie otrzymuje w cenie kursu?

5 modułów kursu w formie wideo, wraz z prezentacjami i materiałami dodatkowymi. 

Szablony gotowe do użycia: m.in. arkusz kalkulacyjny dla struktury kosztów, formułę landing page i video produktowego czy szablon walidacji pomysłu.

Wykupując kurs uzyskujesz dostęp do społeczności Startup Academy i wszystkich ekspertów z którymi pracujemy – w tym twórcami modułów. Możesz zadawać im pytania i wymieniać się wiedzą lub wątpliwościami na grupie.

Q&A ekspertów kursu – Pod każdym modułem możesz zadawać pytania, nasi eksperci raz w miesiącu odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, które pojawią się w Twojej głowie w czasie realizacji modułów.

Nowe materiały dodawane regularnie – Kurs jest wciąż rozwijany. Już teraz tworzymy nowe materiały z których skorzystasz, by rozwijać swój pomysł na startup. 

Dostęp do szkoleń i wydarzeń Startup Academy – by rozwijać się jeszcze sprawniej poinformujemy Cię o wydarzeniach startupowych organizowanych w całej Polsce, szkoleniach i naborach do funduszy. 

Dożywotni dostęp do całej, powyższej listy.

W jakiej formie prowadzony jest kurs?

Wszystkie zajęcia są opracowane w formie Wideo oraz zadań dostępnych poprzez platformę eduplatform by Startup Academy. Po wykupieniu dostępu zakładasz konto w platformie i otrzymujesz nielimitowany dostęp do wiedzy zawartej w programie. Musisz posiadać dostęp do internetu, aby odtwarzać lekcje.

Jak długo będę korzystać z kursu?

Otrzymujesz nielimitowany dostęp do kursu, dlatego możesz z niego korzystać zawsze, kiedy chcesz.

Ile trwa kurs?

To zależy od Ciebie. Otrzymujesz 5 godzin nagrań, jednak wykonanie wszystkich zadań i poukładanie wszystkich kwestii zajmie Ci od 2 do nawet 8 tygodni. 

Jak dokonuje się płatności?

Pośrednikiem płatności online jest tpay. Możesz skorzystać z opcji płatności: szybki przelew, karta płatnicza oraz BLIK. Istnieje również możliwość przelewu tradycyjnego, jednak ta opcja opóźni otrzymanie dostępu do kursu, ponieważ musimy zweryfikować Twoją płatność na koncie.

Mam problem z kursem, czy ktoś mi pomoże?

Jeśli coś jest nie jasne, lub potrzebujesz pomocy możesz napisać na kontakt@startupacademy.pl

Skip to content