0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

STARTUP ACADEMY POMOGŁO WIELU OSOBOM POSTAWIĆ PIERWSZE KROKI NA DRODZE DO TWORZENIA WŁASNEGO BIZNESU

POZNAJ BIZNESY PROWADZONE PRZEZ UCZESTNIKÓW NASZYCH WARSZTATÓW

 

KURTECZKI DLA NAJMŁODSZYCH

Kurteczki zapewniają swobodę ruchów dziecka, a przy tym chronią przed przesuwaniem się, odsłanianiem małych plecków.

VRIDE – TRENUJ TAM GDZIE CHCESZ!

VRide to innowacyjny projekt, który łączy w sobie tradycyjny trening na siłowni i odkrywanie uroków miast oczami ich mieszkańców.

WYPRZEDAŻE PRZEZ CAŁY ROK

Zbieraj produkty z ulubionych sklepów w jednym miejscu, a madamSale powie Ci kiedy ich cena została obniżona. Z madamSale już nigdy nie przegapisz żadnej promocji, a ulubione produkty będą w zasięgu ręki.

BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

Produkcja i personalizacja Ochronnych Nakładek SafePACZ zapewniających użytkownikom laptopów prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.

BY CIESZYĆ SIĘ LATEM

Tworzymy stroje kąpielowe. Nasze projekty to połączenie klasycznych, kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i charakterystycznych detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70.

SUBSKRYPCJE DANYCH PSE I REMIT

Handlujesz na hurtowym rynku energii elektrycznej. Szybciej ściągasz dane. Lepiej przewidujesz ceny. Oszczędzasz na wdrożeniach. Zarabiasz i zmniejszasz ryzyko.

PRASOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Zaoszczędź czas i nie myśl o żmudnym obowiązku prasowania. Zleć to firmie która świadczy usługi prasowania z dostawą do domu Klienta na terenie całej Warszawy.

DESIGNERSKIE KROJE UBRAŃ

Kids&Adults to marka skierowana do ludzi ceniących design, inspirujących się rytmem ulicy, prowadzących życie z pasją, wyróżniających się z tłumu, lecz też lubiących klasykę w każdej postaci..

KOSMETYKI NATURALNE

Nawet niewielka ilość kosmetyków mineralnych ChriMaLuxe jest wystarczająca do uzyskania pięknego wyglądu naszej skórze oraz odpowiada wysokiemu poziomowi pokrycia niedoskonałości naszej cery.

ZAINSPIRUJ SIĘ W IDEAHUB

Jesteś o krok od wejścia w świat idei. Nie krępuj się zainspirować i wejdź na platformę IdeaHub. Wybierz jedną z kategorii: biznes, edukacja, kultura i NGO. Korzystaj z wiedzy ekspertów.

NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU 

Jako pierwsi w Polsce budujemy mobilne domy w systemie kompaktowym i jako pierwsi w Europie wdrażamy model wynajmu i inwestowania w Tiny House.

Zwycięzca programu Startup Art.

Aplikacja wykorzystująca technologię VR do szkolenia studentów i młodych lekarzy wykonywania laparoskopii, która jest o wiele mniej inwazyjną metodą od tradycyjnej laparotomii.

Poprawność i zrozumiałość tekstu

Narzędzie do kontroli zrozumiałości i atrakcyjności tekstów w grupie docelowej. Zwiększ konwersję poprzez optymalizację landingów i opisów produktów. Promovolt jest oparty na podłożu naukowym i dba o bezpieczeństwo.

Znajdź kompana do podróży

Aplikacja, która umożliwia znalezienie kompana do wspólnych podróży. Dzięki sieci partnerów oferuje również atrakcyjne cen noclegów, przejazdów, wyżywienia i innych atrakcji.

Z myślą o dentystach

Firma Dental Professionals oferuje szkolenia dla techników dentystycznych, uczy ustawiania zębów metodą szwajcarskiego prof. A. Gerbera i pracy z artykulatorem.

Interaktywne lustra

Polski startup zajmujący się sprzedażą luster interaktywnych, wykorzystywanych jako innowacyjny i skuteczny nośnik marketingowo informacyjny.