0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

STARTUP ACADEMY POMOGŁO WIELU OSOBOM POSTAWIĆ PIERWSZE KROKI NA DRODZE DO TWORZENIA WŁASNEGO BIZNESU

POZNAJ BIZNESY PROWADZONE PRZEZ UCZESTNIKÓW NASZYCH WARSZTATÓW

 

Kurteczki zapewniają swobodę ruchów dziecka, a przy tym chronią przed przesuwaniem się, odsłanianiem małych plecków.

VRide to innowacyjny projekt, który łączy w sobie tradycyjny trening na siłowni i odkrywanie uroków miast oczami ich mieszkańców.

Zbieraj produkty z ulubionych sklepów w jednym miejscu, a madamSale powie Ci kiedy ich cena została obniżona. Z madamSale już nigdy nie przegapisz żadnej promocji, a ulubione produkty będą w zasięgu ręki.

Produkcja i personalizacja Ochronnych Nakładek SafePACZ zapewniających użytkownikom laptopów prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.

Tworzymy stroje kąpielowe. Nasze projekty to połączenie klasycznych, kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i charakterystycznych detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70.

Handlujesz na hurtowym rynku energii elektrycznej. Szybciej ściągasz dane. Lepiej przewidujesz ceny. Oszczędzasz na wdrożeniach. Zarabiasz i zmniejszasz ryzyko.

Zaoszczędź czas i nie myśl o żmudnym obowiązku prasowania. Zleć to firmie która świadczy usługi prasowania z dostawą do domu Klienta na terenie całej Warszawy.

Kids&Adults to marka skierowana do ludzi ceniących design, inspirujących się rytmem ulicy, prowadzących życie z pasją, wyróżniających się z tłumu, lecz też lubiących klasykę w każdej postaci..

Nawet niewielka ilość kosmetyków mineralnych ChriMaLuxe jest wystarczająca do uzyskania pięknego wyglądu naszej skórze oraz odpowiada wysokiemu poziomowi pokrycia niedoskonałości naszej cery.

Jesteś o krok od wejścia w świat idei. Nie krępuj się zainspirować i wejdź na platformę IdeaHub. Wybierz jedną z kategorii: biznes, edukacja, kultura i NGO. Korzystaj z wiedzy ekspertów.

Jako pierwsi w Polsce budujemy mobilne domy w systemie kompaktowym i jako pierwsi w Europie wdrażamy model wynajmu i inwestowania w Tiny House.

Aplikacja wykorzystująca technologię VR do szkolenia studentów i młodych lekarzy wykonywania laparoskopii, która jest o wiele mniej inwazyjną metodą od tradycyjnej laparotomii.

Narzędzie do kontroli zrozumiałości i atrakcyjności tekstów w grupie docelowej. Zwiększ konwersję poprzez optymalizację landingów i opisów produktów. Promovolt jest oparty na podłożu naukowym i dba o bezpieczeństwo.

Aplikacja, która umożliwia znalezienie kompana do wspólnych podróży. Dzięki sieci partnerów oferuje również atrakcyjne cen noclegów, przejazdów, wyżywienia i innych atrakcji.

Firma Dental Professionals oferuje szkolenia dla techników dentystycznych, uczy ustawiania zębów metodą szwajcarskiego prof. A. Gerbera i pracy z artykulatorem.

Polski startup zajmujący się sprzedażą luster interaktywnych, wykorzystywanych jako innowacyjny i skuteczny nośnik marketingowo informacyjny.

Startup Academy