0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Święto startupów lifestyle w Krakowie!

Artykuł

Święto startupów lifestyle w Krakowie!

Święto startupów lifestyle w Krakowie!

Już 15 października w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich innowatorów, którzy interesują się rozwijaniem startupów na pograniczu medycyny, zdrowia, odżywiania i sportu. Startup Academy poleca Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH.

Wydarzenie zostało stworzone dla osób zajmujących się innowacyjnymi pomysłami zmieniającymi otaczający świat i style życia ludzi. Będą to zatem pomysłodawcy i przedsiębiorcy z sektora health i lifestyle, ale także studenci, lekarze, naukowcy czy przedstawiciele przychodni lekarskich. Konferencja ma pomóc im znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rozwijania biznesu. W agendzie znajdują się prelekcje dotyczące: regulacji prawnych związanych z projektami lifestyle, wyzwań związanych z certyfikacją, pozyskiwania finansowania czy budowania zespołu. Jak zapowiada Jasiek Kowalski, pomysłodawca imprezy: “Doświadczeni startupowcy podzielą się strategiami, które zapewniły im sukces”.

Jedną z największych gwiazd konferencji będzie Edyta Kocyk, CEO startupu Sidly. Ich opaska dedykowana jest dla seniorów i umożliwiają monitorowanie różnych funkcji życiowych. O programie Smart Foodies i akceleracji startupu RKac opowie za to Maja Matuszewska, Project Manager Startup Academy.

 

Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetstECH odbędzie się 15 października w Muzeum Manggha w Krakowie (ul. Marii Konopnickiej 26). Współorganizatorem wydarzenia jest Fundacja Activus Promptus i jest ono częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup! Rejestracja na stronie wydarzenia: http://medmeetstech.com/health2018.

Dla społeczności Startup Academy mamy specjalną zniżkę na bilety na wydarzenie! Wykorzystajcie kod: RKac_promo, by uzyskać -10%!