0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

#szkolimy_się_tej_jesieni, II edycja cyklu warsztatów Business Insider Academy

Artykuł

#szkolimy_się_tej_jesieni, II edycja cyklu warsztatów Business Insider Academy

#szkolimy_się_tej_jesieni, II edycja cyklu warsztatów Business Insider Academy

I edycja cyklu warsztatów Business Insider Academy minęła nam niezwykle szybko i intensywnie, mimo to nie odpoczywamy i nie zwalniamy tempa. Ruszamy z kolejną edycją BIA, rozszerzając obszar swojej działalności o 3 kolejne miasta Polski: Kraków, Gdańsk oraz Wrocław.

Czym jest cykl szkoleń Business Insider Academy?

Business Insider Academy to wspólna inicjatywa  Business Insider Polska oraz Startup Academy.  BI to jeden z największych serwisów biznesowych i technologicznych. Jego celem jest dostarczenie informacji biznesowych z całego świata. Grupą docelową serwisu są nie tylko duże przedsiębiorstwa czy korporacje, ale także startupy i wszyscy zainteresowani tematyką biznesową. Obie organizacje łączy ta sama myśl przewodnia, by szerzyć postawy przedsiębiorcze, zachęcać do rozwoju, a także realizować pomysły i plany o własnej działalności gospodarczej.

Inicjatywa realizacji cyklu szkoleń okazała się trafna i dlatego też organizatorzy zdecydowali  się na jej kontynuację. Jak się okazuje wiele osób szuka inspiracji i motywacji do realizacji własnych pomysłów biznesowych, a także wiarygodnych źródeł pozyskiwania wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Staramy się wychodzić naprzeciw waszym oczekiwaniom i potrzebom tak, by pomagać Wam w stawianiu tych pierwszych kroków w biznesie tak, by były one obarczone jak najmniejszym rynkiem niepowodzeń oraz by nie wymagały angażowania zbyt wysokich kwot środków pieniężnych, a także czasu, który jest również bardzo cennym zasobem każdego z nas.

Uczestnicząc w warsztatach w ramach cyklu szkoleń Business Insider Academy otrzymujesz gwarancję praktycznej, merytorycznej wiedzy przekazywanej przez specjalistów, którzy nie tylko są praktykami zawodowo powiązanymi z określonym obszarem tematycznym, ale także przedsiębiorcami i pasjonatami tego co robią!

Sprawdź ofertę szkoleń

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Zostanie on wydany na podstawie testu przeprowadzonego bezpośrednio po zakończeniu części merytorycznej szkolenia.

Więcej informacji

W ramach jesiennej edycji BIA odbędzie się jeszcze 9 szkoleń zarówno z zakresu budowania startupu, jak i marketingu online. Szkolenia odbywać się będą w 4 miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Gdańsku.  Istnieje możliwość zapisu na pojedynczy warsztat  lub skorzystanie z całego programu Business Insider Academy, zapisując się na co najmniej dwa szkolenia możesz liczyć na specjalną zniżkę 🙂

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy, mamy nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś dla siebie!

Jeden warsztat już za nami, kolejne już niebawem, a więc nie zwlekaj z zapisami 🙂

Sprawdź ofertę szkoleń

twitter   twitter (8)

Sprawdź ofertę szkoleń

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

(22) 247 23 72

kontakt@startupacademy.pl