Tomasz Jabłoński

Member of the board Tutlo, Сo-founder Startup Academy

Współtwórca Tutlo – internetowej platformy do nauki języka angielskiego online z lektorem na żywo bez wcześniejszego umawiania. Po 5 latach na rynku z kursów Tutlo korzystało ponad 10 000 klientów indywidualnych oraz ponad 300 firm w tym marki takie jak: Żywiec, Maspex, Orange, eobuwie, czy też KGHM. Tutlo od początku notuje bardzo dynamiczne wzrosty przychodów – od 1,5 mln w 2017 r. do 25 mln w 2019 r. Tomasz wspólnie z Damianem Strzelczykiem jest odpowiedzialny za rozwój Tutlo współpracując z ponad 130 osobowym zespołem operacyjnym, a także ponad 300 lektorami.

Współzałożyciel, trener i mentor Startup Academy – organizacji wspierającej osoby chcące wystartować z własnym biznesem, samorządy w realizacji przedsiębiorczych inicjatyw oraz duże firmy we wdrażaniu innowacji z wykorzystaniem startupowych metod.

Od ponad 13 lat zawodowo związany ze światem startupów. Zbudował największy inkubator przedsiębiorczości w Polsce, z którego pomocy skorzystało ponad 1000 firm. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Finalista konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2019.

W skrócie: Przedsiębiorca, pasjonat startupowego świata i propagator zwinnego działania.

POZNAJ INNYCH TRENERÓW

W Startup Academy warsztaty prowadzą tylko praktycy

Kontakt

kontakt@startupacademy.pl
(22) 247 23 72

Można do nas dzwonić w godzinach 9:00—17:00, od poniedziałku do piątku

Znajdź nas na mapie

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Zebra Tower (Biznes Hub, 8 piętro)

Ważne linki

Dla samorządów i instytucji publicznych

Dla firm i korporacji

Dla startupów i pomysłodawców

O nas

Zespół

Trenerzy

Blog

Kontakt

© Copyright 2021 – startupacademy.pl All rights reserved.

Skip to content