0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

VRide – przenieś swój trening w dowolne miejsce na świecie!

Kto z nas nie chciałby po pracy zwiedzać ulic Nowego Jorku, Amsterdamu czy Tokio? VRide sprawia, jest to w zasięgu ręki.

Mowa o innowacyjnym projekcie, który łączy w sobie tradycyjny trening na siłowni i odkrywanie uroków miast oczami ich mieszkańców. Dzięki połączeniu okularów VR z rowerem stacjonarnym jest możliwe przeniesienie użytkownika do miejsc, które zostały wcześniej nakręcone, przez lokalnych rowerzystów, kamerą w technologii 360 stopni. Odtwarzane video synchronizuje się z tempem jazdy trenującego, co sprawia, że doznania są bardziej autentyczne.

Twórcy projektu chcą zmotywować użytkowników siłowni do systematycznego treningu, dlatego wprowadzili ograniczenia dla leniwych. Poszczególne rejony świata zostały podzielone na poziomy. Aby przejechać rowerem po ulicach Azji najpierw trzeba lepiej poznać okolice swojego regionu, kraju, kontynentu. Każdy użytkownik posiada spersonalizowane konto, gdzie może śledzić swoje postępy. Siłownia oferuje „podróżnikom” nakładki higieniczne na okulary, aby każdy czuł się komfortowo. VRide dostarcza ludziom nie tylko wyjątkową rozrywkę, ale także pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji niezależnie od pory roku.

 

http://vride.com.pl/

 

Startup Academy