ACADEMY_SMOLNA#2022

WEBINAR: JAK ROZMAWIAĆ Z INWESTORAMI?

Mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicy i prowadzisz własny biznes?
A może  poszukujesz inwestora i potrzebujesz wsparcia?
Weź udział w webinarze!

12 grudnia, godz. 18:00

Webinar Academy_Smolna#2022 to wydarzenie podsumowujące program Academy_Smolna#2022. Adresowany jest  do wszystkich aspirujących i już działających na terenie Warszawy przedsiębiorców.

Poznaj prowadzącego:

Kacper Różyński

VP of Operations w Pointer.Capital

Kacper Różyński obecnie pełni rolę VP of Operations w Pointer.Capital i pomaga firmom zmagać się z ich codziennymi wyzwaniami. Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego. Następnie objął pozycję Growth Manager w Business Link Zebra Tower oraz zakładał firmy zajmujące się usługami marketingowymi dla sektora bankowego czy rekrutacją dla startupów i korporacji. Ponad 7 lat w sprzedaży, negocjacjach i w doradztwie dla Startup”ów.  Zakres konsultacji: generowanie pomysłów biznesowych, sprzedaż i negocjacje – w tym zdobycie pierwszego klienta, crowdfunding & crowdinvesting, wystąpienia publiczne – w tym wystąpienia przed inwestorami. 

Wypełnij formularz rejestracyjny:

O programie Academy_Smolna#2022

Academy_Smolna#2022 to kompleksowy program doradczy z zakresu wsparcia biznesowego, prawnego i księgowego adresowany do mieszkańców m.st. Warszawy. W przedsięwzięcie zaangażowani są praktycy biznesu, którzy od wielu lat wspierają początkujących przedsiębiorców oraz firmy potrzebujące wsparcia w rozwoju działalności. Każda osoba planująca założyć swoją firmę lub już będąca warszawskim przedsiębiorcą, może skorzystać z aż 6h darmowego doradztwa (2h danego rodzaju)!

Liczba dostępnych terminów konsultacji jest ograniczona, dlatego warto szybko zarezerwować sobie spotkanie z naszymi ekspertami.

Skip to content