Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy?

ACADEMY_SMOLNA#2021

Mieszkasz w Warszawie i prowadzisz własny biznes?
A może chciałbyś założyć własną firmę, ale potrzebujesz inspiracji?
Weź udział w webinarze, który dostarczy Ci pomysłów na innowacje!

6 października, godz. 19:00

Webinar „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy?” to wydarzenie promujące Academy_Smolna#2021. Adresujemy je do wszystkich aspirujących i już działających na terenie Warszawy przedsiębiorców.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu dowiesz się:

Skąd czerpać i jak kreować pomysły na biznes?

Jak zacząć zarabiać na swojej pasji?

Jakie trendy panują obecnie w świecie innowacyjnych firm?

w

Jakie korzyści możesz wyciągnąć z udziału w doradztwie?

l

Gdzie i jak zapisać się na indywidualne konsultacje z ekspertami programu?

h

Jaka jest oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna?

 

Jak m.st. Warszawa wspiera przyszłych i obecnych przedsiębiorców?

Poznaj prowadzącego:

Kacper Różyński

VP of Operations w Pointer Capital

Kacper Różyński obecnie pełni rolę VP of Operations w Pointer Capital i pomaga firmom zmagać się z ich codziennymi wyzwaniami. Zaczynał swoją przygodę biznesową z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, gdzie od praktykanta przeszedł drogę do Dyrektora AIP SGGW i Uczelni Łazarskiego. Następnie objął pozycję Growth Manager w Business Link Zebra Tower oraz zakładał firmy zajmujące się usługami marketingowymi dla sektora bankowego czy rekrutacją dla startupów i korporacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu w pobudzaniu kreatywności, przeprowadzaniu treningów motywacyjnych i kształtowaniu postaw przedsiębiorczych, dostarczy uczestnikom webinaru „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy?” solidnej dawki wiedzy i inspiracji do działania!

Wypełnij formularz rejestracyjny:

O programie Academy_Smolna#2021

Academy_Smolna#2021 to kompleksowy program doradczy z zakresu wsparcia biznesowego, prawnego i księgowego adresowany do mieszkańców m.st. Warszawy. W przedsięwzięcie zaangażowani są praktycy biznesu, którzy od wielu lat wspierają początkujących przedsiębiorców oraz firmy potrzebujące wsparcia w rozwoju działalności. Każda osoba planująca założyć swoją firmę lub już będąca warszawskim przedsiębiorcą, może skorzystać z aż 6h darmowego doradztwa (2h danego rodzaju)!

Liczba dostępnych terminów konsultacji jest ograniczona, dlatego warto szybko zarezerwować sobie spotkanie z naszymi ekspertami.