0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Wystartował konkurs Innowator Mazowsza XI

Artykuł

Wystartował konkurs Innowator Mazowsza XI

Wystartował konkurs Innowator Mazowsza XI

Jak dobrze wiecie Startup Academy chętnie podejmuje się wszelkich inicjatyw mających na celu promowanie wśród społeczeństwa nie tylko postaw przedsiębiorczych, ale również udoskonalanie istniejących procesów i procedur.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom, jakimi są wspieranie zarówno firm, jak i naukowców w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań, mamy przyjemność ogłosić, że Województwo Mazowieckie we współpracy ze Startup Academy jest organizatorem XI edycji konkursu „Innowator Mazowsza”.

Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej.

Poprzednie edycje konkursu, których jedynym organizatorem było Województwo Mazowieckie , cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jesteśmy przekonani, że właśnie rozpoczynająca się XI edycja będzie jeszcze większym sukcesem.

Jeśli prowadzisz biznes, który wspiera innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego lub jesteś naukowcem, którego praca doktorska podejmuje tematykę innowacji, to koniecznie zgłoś swój udział w „Innowatorze Mazowsza”!

Nabór wniosków do udziału w konkursie ruszył 8 lipca 2019 r.

W listopadzie 2019 roku na konferencji podsumowującej konkurs dowiemy się, jakie innowacyjne rozwiązania młodych naukowców oraz firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zostaną nagrodzone

Łączna pula nagród to aż 113 tys. zł!

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny Naukowiec.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!