0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

WySTARTUPuj z Prahą

Cykl wyjątkowych wydarzeń w klimatycznym Kinie Praha dla społeczności zainteresowanej tematyką startupów i innowacji

Organizatorzy: Startup Academy, Kino Praha

Partnerzy: Bank Pekao S.A. i eduLab

Data: 2 marca, 20 kwietnia, 1 czerwca, 24 października 2017 r.

Założenia: Przeprowadzenie cyklu spotkań z doświadczonymi przedsiębiorcami i ekspertami, będącymi praktykami biznesu. Każde wystąpienie dotyczyło bezpośrednio zagadnienia będącego tematem danego spotkania, a poprzedzone było krótkim fragmentem filmowym w celu zainspirowania publiczności. Dla Partnerów była to okazja do zaprezentowania swojej oferty określonej grupie docelowej.

Cel główny: Wsparcie początkujących przedsiębiorców poprzez dostarczenie fachowej wiedzy z zagadnień takich jak: budowanie zespołu, prezentowanie swojego pomysłu biznesowego, tak aby był zrozumiały dla wszystkich, czy pozyskiwanie finansowania z dostępnych na rynku źródeł. Oferty zaprezentowane przez Partnerów stanowiły również duże wsparcie. Były to m.in. konta firmowe na preferencyjnych warunkach dla startupów lub możliwość skorzystanie z programów oferowanych przez akcelerator.

Grupa docelowa: Osoby chcące założyć swój własny biznes lub już go posiadające i szukające możliwości jego rozwoju.

Korzyści: Podczas wydarzeń zarówno uczestnicy jak i Partnerzy czerpali korzyści z udziału. Zgromadzona publiczność miała okazję zdobyć fachową wiedzę zupełnie za darmo, a wszystko w wyjątkowej atmosferze Kina Praha. Partnerzy zaś mieli szansę na bezpośrednie spotkanie się z osobami potencjalnie zainteresowanymi ich ofertą, porozmawianie indywidualnie przy stoisku promocyjnym czy zaprezentowanie zalet usług ze sceny. Zorganizowanie spotkania pozwoliło Partnerom również na wygenerowanie nowych kontaktów do klientów oraz zbudowanie wizerunku instytucji wspierających młodych przedsiębiorców dopiero rozpoczynających swoją przygodę z biznesem.

O projekcie

4

8

1200

spotkania

godzin wykładów

zarejestrowanych uczestników

Tematy poruszane podczas warsztatów

Jak wpaść na genialny pomysł na biznes?

Wydarzenie było skierowane do każdego, kto posiadał pomysł na biznes, ale nie wiedział jak do tego podejść, gdzie szukać inspiracji i jak wygenerować swój pomysł na biznes.

Jak stworzyć najlepszy team na świecie?

Podstawą każdego startupu jest zgrany zespół, ale jak właściwie dobrać ludzi, aby nasz biznes rozwijał się i odniósł sukces? Co zrobić aby wszyscy pracowali jak najbardziej efektywnie? Odpowiedzi na te pytania usłyszeli uczestnicy II edycji Wystartupuj z Prahą.

Jak skutecznie zaprezentować siebie i swój pomysł?

Uczestnicy nauczyli się, jak przedstawić swój pomysł inwestorom, aby uwierzyli w ich ideę i zgodzili się zaryzykować swój kapitał.

Jak znaleźć hojne źródło finansowania?

Tym razem uczestnicy dowiedzieli się, jak znaleźć hojne źródło finansowania, aby móc rozwinąć swój biznes. Uczestnicy poznali kilka możliwości pozyskania zastrzyku gotówki niezbędnej do realizacji swoich pomysłów.

Agenda spotkań

Prelegenci

Startupowcy, inwestorzy, eksperci branżowi zainteresowali uczestników ciekawymi historiami i praktyczną wiedzą.

Adam Kuzdraliński

Prezes Zarządu NeXBio

Anna Rutkowska

Współzałożycielka, Partner Zarządzający WeGirls

Tomasz Jabłoński

Właściciel Qpony.pl

Ross Knap

Współzałożyciel CallPage

Marcin Kurek

Założyciel i Partner Zarządzający w Protos VC

Krystian Gontarek

Założyciel spotie.me

Marcin Fiedziukiewicz

Twórca aplikacji Jobsquare

Jakub Kur

Co-Founder i Prezes First11

Paweł Sieczkiewicz

Twórca Telemedi.co

Kamil Adamczyk

CEO Intelclinic

Piotr Pietras

Managing Director in Edge One Solutions

Arkadiusz Regiec

Prezes Zarządu Beesfund S.A.

Dlaczego warto organizować z nami wydarzenia

Doświadczenie w tworzeniu spotkań i konferencji startupowych. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt udanych wydarzeń cieszących się dużą frekwencją wśród uczestników.

Podczas wydarzeń zrzeszamy ludzi należących do startupowego ekosystemu. To ponad 12 000 absolwentów organizowanych przez nas eventów.

Zapraszamy najlepszych gości:) Podczas naszych wydarzeń gościmy prelegentów powszechnie znanych i lubianych w świecie biznesu.

Współpracujemy z wieloma organizacjami, co pozwala nam zwiększać skalę działania i docierać do coraz większej grupy ludzi zainteresowanych założeniem swojego startupu.

Korzyści dla dużej firmy

Galeria

Sponsorzy

eduLAB
PKO

Partnerzy

Firma dla każdego
Startup Hub Poland

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy startupów i dużych firm?

Pobierz bezpłatny informator