0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Young Design 2017

Artykuł

Young Design 2017

Young Design 2017

Wszystkich młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych projektantów zapraszamy do udziału w 10, jubileuszowej edycji, konkursu Your Design. To okazja nie tylko do wygrania 20.000 zł, ale także skorzystania z warsztatów, które przeprowadzi Startup Academy! Na laureata konkursu czeka także staż w firmie wdrażającej projekty wzornicze. Jest o co walczyć!

Sam udział w konkursie będzie okazją do sprawdzenia swoich możliwości, przełożenia swojej wiedzy na praktykę oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Dzięki możliwości pozyskania potencjalnych partnerów oraz poznania swoich przyszłych zleceniodawców młodzi artyści mogą ułatwić sobie start w branży wzorniczej. To szansa na trafienie na prawdziwy zapalnik kariery pełnej sukcesów.

Jak wziąć udział?

To bardzo proste.  Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły na www.iwp.com.pl).

 

Organizator konkursu, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, chce wyłonić najzdolniejszych i najbardziej ambitnych projektantów. Oprócz zaprezentowania swoich umiejętności będą musieli wykazać się również zacięciem do przedsiębiorczości, ponieważ w skład jury wchodzą przedstawiciele biznesu. Oceniający będą oglądać prace, słuchać prezentacji oraz zadawać pytania uczestnikom.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 1 czerwca 2017!

Regulamin konkursu Young Design 2017 na stronie: http://www.iwp.com.pl/young_design

 

Patronaci i partnerzy wydarzenia:

Patronat honorowy nad programem Young Design objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński, fundator głównej nagrody.

 

Patron honorowy: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński.

Partnerzy: Lauren Peso Polska S.A., Startup Academy

Patroni medialni:  CADNews, 3DCAD.pl, Designteka.pl., Exspace.