0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Zdobądź finansowanie dla swoich innowacyjnych pomysłów z branży VR i AR!

Artykuł

Zdobądź finansowanie dla swoich innowacyjnych pomysłów z branży VR i AR!

Zdobądź finansowanie dla swoich innowacyjnych pomysłów z branży VR i AR!

Posiadasz startup działający w obszarze VR lub AR? A może masz pomysł na biznes w takiej branży, ale nie masz pieniędzy na jego zrealizowanie? Podczas European VR/AR Congress będziesz miał szansę spotkać 10 inwestorów i mieć szansę na zdobycie dodatkowego finansowania na swój biznes oraz wypromowanie go.

European VR/AR Congress to jedno z największych wydarzeń w branży VR i AR, które odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Skierowane głównie do sektora B2B, skupia firmy nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. To tam wystawcy prezentują swoje rozwiązania i nawiązują biznesowe relacje z innymi uczestnikami. Wszyscy pasjonaci VR i AR mają także możliwość wysłuchania licznych prelekcji, dotyczących innowacji i możliwości rozwoju branży, a także wziąć udział w panelach dyskusyjnych.

Na European VR/AR Congress nie zabraknie również miejsca dla najmłodszych firm, dla których została przygotowana specjalna strefa Startup Zone, w której startupy będą prezentować swoje innowacyjne rozwiązania. Będą miały również okazję wziąć udział w warsztacie z pitchingu, Business Dating z inwestorami oraz konkursie – Startup Contest, który jest nowością w tej edycji kongresu.

VRCongress1

Podczas warsztatu z pitchingu dowiesz się, jak właściwie przedstawić swój startup przed inwestorami i zwiększyć szanse na pozyskanie dodatkowego finansowania. Obecnie fundusze inwestycyjne interesują się branżą VR i AR, jednak konkurencja wśród firm jest równie duża. Warsztat to okazja, aby poznać tajniki skutecznego prezentowania siebie i swojego pomysłu.

Po warsztacie z pitchingu, 10 wybranych na podstawie zgłoszeń, uczestników weźmie udział w Business Datingu z inwestorami. Podczas 7-minutowego spotkania 1:1 z przedstawicielami 10 funduszy inwestycyjnych będziesz miał szansę na zainteresowanie inwestorów swoim innowacyjnym produktem oraz otrzymasz cenny feedbacku. Samodzielnie trudno umówić się na spotkanie z przedstawicielem funduszu inwestycyjnego, podczas European VR/AR Congress będziesz miał okazję odbyć aż 10 takich spotkań. Kto wie, może to właśnie Ty przykujesz ich uwagę i zdobędziesz dodatkowe finansowanie dla swojego biznesu?

VR Congress

Business dating to nie koniec przygotowanych atrakcji. 5 najlepiej ocenionych przez inwestorów startupów, biorących udział w Business Datingu, zakwalifikuje się do konkursu Startup Contest, gdzie podczas 3 minutowego pitchu wystąpią na scenie głównej kongresu.

Podczas Startup Contest zaprezentujesz swój pomysł przed jury i publicznością całej imprezy oraz weźmiesz udział w 3 minutowej sesji pytań od inwestorów. Będzie to okazja nie tylko do zaprezentowania swojego startupu szerszemu gronu odbiorców, ale także na zdobycie nagrody głównej European VR/AR Congress, a dodatkowo sławy w mediach branżowych;)

European VR/AR Congress to szansa na zaprezentowanie swoich produktów, posłuchanie ciekawych prelekcji o nowościach w VR i AR oraz wspólne dyskutowanie o przyszłości branży, także zdobycie nowych kontaktów biznesowych.

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes w branży VR lub AR, zostań uczestnikiem European VR/AR Congress już dziś!

Jako Startup Academy jesteśmy współorganizatorami strefy Startup Zone, dlatego mamy do Ciebie specjalne zniżki na bilety:)

1600x400_2