0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Zgłoś się na Startup Contest!

Artykuł

Zgłoś się na Startup Contest!

Zgłoś się na Startup Contest!

Do 28 lutego 2019 r można zaaplikować na Startup Contest organizowany przez infoShare. Konferencja odbędzie się 8-9 maja, gdzie do półfinału wejdzie 20 startupów, a o nagrodę główną powalczy 5 najlepszych. W tym roku organizatorzy zapraszają również Scale Upy, które swoją działalnością dotykają ważnych światowych problemów.

Do wygrania wystąpienie na Growth Stage i prezentacja przed 200 inwestorami

Organizatorzy wzbogacają w tym roku formułę dla innowatorów i młodych spółek. Do udziału w konferencji i prezentacji swoich idei oraz produktów zaproszone są nie tylko startupy, ale również scaleupy, które swoją działalnością zmieniają świat na lepsze, m.in. zmniejszając głód, walcząc z ociepleniem klimatu, poprawiając jakość wody czy redukując nierówności społeczne i ekonomiczne.

Scaleupy, które zdecydują się na udział w tegorocznym infoShare mają czas na zgłoszenie do 28.02. Później jury wybierze 10 najlepszych pomysłów. Każdy otrzyma możliwość 5-minutowej prezentacji na Growth Stage. Oprócz tego, 20 spółek otrzyma bezpłatne stoisko na infoShare 2019. Więcej o zasadach konkursu można przeczytać tutaj.

Zmiany także dla startupów – wygrana w Startup Contest rośnie

28.02 to również bardzo ważna data dla startupów. Wtedy kończy się przyjmowanie zgłoszeń do Startup Contest. W zeszłym roku w szranki stanęło blisko 500 spółek z całego świata. Organizatorzy podczas infoShare 2019 spodziewają się podobnego zainteresowania. Co ważne, do puli nagród trafiło kolejne 10 000 EUR od Miasta Gdańsk, co daje 30 000 EUR do podziału dla trzech pierwszych miejsc. Zeszłoroczne zmagania wygrał ThinAir Water, startup zajmujący się uzdatnianiem wody pozyskiwanej z atmosfery. W jaki sposób zgłosić się do konkursu? O tym przeczytasz na stronie konferencji.

Startup Academy jest partnerem konferencji Infoshare.