0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Startup Program 2019

Artykuł

Startup Program 2019

Startup Program 2019

Czujesz, że robisz świetny biznes, ale chcesz czegoś więcej? Nie wiesz, w który kierunku podążać i w co warto zainwestować? Masz teraz doskonałą okazję rozwinąć swój startup! Zachęcamy do udziału w bezpłatnym Startup Program. Zapisy trwają tylko do 28 lutego.

To już 5 edycja Startup Program, inicjatywy mającej na celu wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się wprowadzić w życie swoje pomysły na biznes. Dzięki programowi mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na tworzeniu i ulepszaniu własnego produktu. Startup Program to przede wszystkim bezcenna wiedza i możliwość spotkania najlepszych ekspertów z branży oraz szansa na zaprezentowanie swojego biznesu przed potencjalnymi inwestorami i klientami.

Jak działa program? Chętni wypełniają formularz online na stronie: www.startup.sar.org.pl. Następnie jury wybiera TOP10 Startupów, którzy przez cały miesiąc będą wspierani przez indywidualnych mentorów. Eksperci będą opowiadać na wszystkie pytania, udzielać konsultacji i przygotują do pitchy – prezentacji przed jury. Kolejnym krokiem programu jest całodniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy poznają tajniki budowy marki, komunikacji w social mediach i wezmą udział w spotkaniach ze spełnionymi startupowcami. Finałem mentoringu i szkolenia jest prezentacja przed jury, które wybierze najlepszy Startup. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodową konferencję Web Summit 2019. Ogłoszenie wyników odbędzie się na Konferencji Innovation 2019, w czasie której cała 10 uczestników będzie mogła wystawić swój stand i spotkać klientów.
Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego, przez formularz: www.startup.sar.org.pl. Udział w Startup Program jest całkowicie bezpłatny, na każdym etapie.

 

 


 

Warsztaty biznesowe