Justyna Ratajczak

Dyrektor zarządzający w TBC Investment Sp. z o.o.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami udzielając doradztwa biznesowego, prowadząc szkolenia, usprawniając procesy funkcjonujące w przedsiębiorstwach. Przeprowadza audyty związane z oceną efektywności pracowników, tworzeniem strategii rozwoju.

Pracuje z firmami w obszarze obsługi prawnej i księgowej, tworzenia strategii marketingowych, tworzenia modeli biznesowych. Posiada doświadczenie w pracy w komisjach oceny biznesplanów uczestników wielu projektów m.in. współfinansowanych ze środków unijnych, czy w ramach działań funduszy inwestycyjnych.

W latach 2005-2017 zarządzając Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim (6 oddziałów) doradzała tysiącom osób chcących prowadzić działalność gospodarczą. W tym czasie, oceniała setki biznesplanów pod kątem ich rentowności, czy możliwości pozyskania wsparcia inwestycyjnego. Pracowała w ramach własnego funduszu seedowego w komitetach inwestycyjnych.

W latach 2017-2018 zarządzała przestrzenią wsparcia biznesu Starówka Office tworząc model biznesowych i markę przedsięwzięcia. Zarządzała procesami, planowała i koordynowała pracę poszczególnych działów. Współuczestniczyła w tworzeniu i prowadzeniu wielu eventów i konkursów poszukujących startupów pod inwestycję,

W obecnej spółce, funduszu inwestycyjnym TBC Investment poszukuje startupów pod inwestycje. Pracuje z klientami w obszarze audytów, tworzenia modeli biznesowych, szkoleń. Prowadziła diagnozy i analizy potencjału pracowników, doradztwo zawodowe dla pracowników i HR-owców w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i dobieraniem ścieżek rozwoju zawodowego, dokonywanie analiz finansowych funkcjonowania przedsiębiorstw, planowanie systemów organizacji pracy.

POZNAJ INNYCH TRENERÓW

W Startup Academy warsztaty prowadzą tylko praktycy

Kontakt

kontakt@startupacademy.pl
(22) 247 23 72

Można do nas dzwonić w godzinach 9:00—17:00, od poniedziałku do piątku

Znajdź nas na mapie

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Zebra Tower (Biznes Hub, 8 piętro)

Ważne linki

Dla samorządów i instytucji publicznych

Dla firm i korporacji

Dla startupów i pomysłodawców

O nas

Zespół

Trenerzy

Blog

Kontakt

© Copyright 2021 – startupacademy.pl All rights reserved.

Skip to content