Wawerski Integrator
Przedsiębiorczości 2024

Wspieramy, doradzamy, integrujemy
dla rozwoju Twojego biznesu!

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy i Startup Academy łączą siły, by wspierać przedsiębiorców oraz osoby aspirujące do założenia własnych biznesów, które zamieszkują warszawski Wawer.
W tym celu powstał Wawerski Integrator Przedsiębiorczości!

 

W ramach programu możesz skorzystać z:

Bezpłatnych
warsztatów

Spotkań Networkingowych

Przestrzeni Coworkingowej

Dla kogo jest program?

Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej

Przedsiębiorcy potrzebujący wsparcia w rozwoju swojej firm

Młodzież szkolna – ponadpodstawowe jednostki oświatowe

W ramach Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości oferujemy:

01

Cykl warsztatów

Rozwijaj swoje umiejętności biznesowe
w Wawerskim Integratorze Przedsiębiorczości! Zdobądź cenną wiedzę, uzyskaj wsparcie ekspertów i wzmocnij sieć kontaktów. Warsztaty pomogą Ci wdrożyć pomysły biznesowe w życie, poprawić efektywność i zwiększyć szanse na sukces.

02

Spotkania networkingowe

Poznaj lokalnych przedsiębiorców, wymieniaj się doświadczeniami i rozwijaj swój biznes. Spotkania to okazja do nawiązania cennych kontaktów
i zdobycia wiedzy na temat inwestycji.
Nie przegap najbliższej daty!

03

Coworking

Oferujemy przestrzeń do pracy dla 10 osób – wystarczy, że zgłosisz się przez formularz, a jedno z tych miejsc będzie Twoje. Bez względu na to, czy chcesz popracować w spokoju, czy poznać przy okazji innych ludzi – odwiedź Wawerski Integrator Przedsiębiorczości!

doradztwo prawne

Poznaj Naszych Ekspertów:

Aleksandra Nowak Grombka

Aleksandra Nowak Grombka

CFO Startup Academy

Poznaj doradcę ➞

Obecnie pełni funkcję dyrektor finansowej Startup Academy. Wcześniej pełniła rolę krajowego managera regionalnych centrów rozliczeniowych Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, odpowiadając za prawidłowość rozliczeń podatkowych ponad 1000 startupów z całej Polski. Zarządzała prawie 20 osobowym zespołem, który na co dzień świadczył doradztwo biznesowe pod kątem prawnym i księgowym dla inkubowanych podmiotów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bezpośredniemu doradztwu dla początkujących firm, potrafi układać procesy i optymalizować istniejące procedury w sposób ułatwiający funkcjonowanie całej organizacji. Przeprowadziła kilkaset godzin doradztwa indywidualnego oraz ponad 40 szkoleń z zagadnień prawno-księgowych i podatkowych dla ponad 800 startupów. Doradzała również w programie doradczo-szkoleniowym Academy Smolna #2018

Tomasz Karwowski

Tomasz Karwowski

CEO & Founder – Business Supporter

Poznaj doradcę ➞

Doświadczony przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zna wszystkie tajniki tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, specjalizującej się w działaniach marketingowych, sprzedażowych i promocyjnych. Specjalista w budowaniu nowych produktów, pozyskiwaniu dodatkowych źródeł finansowania dla działalności firm oraz budowaniu i rozszerzaniu bazy klientów.

Posiada bogatą wiedzę w obszarze funkcjonowania ekosystemów startupowych w Polsce. Realizował we współpracy z korporacjami i samorządami projekty, mające na celu rozwój przedsiębiorczości w Polsce m.in. z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, PKP, Aviva, czy Lotos.

Ekspert w programie inkubacyjnym Platformy Startowe PARP, odpowiedzialny za analizy, oceny i rekomendacje dla inkubowanych pomysłów. Pasjonat przedsiębiorczości – jego misją jest wspieranie początkujących przedsiębiorców na ich drodze do sukcesu.

Michał Misztal

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Poznaj doradcę ➞

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy godzin doradczych. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Przez 11 lat pracował nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce w ramach Fundacji AIP. Opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Współtworzył fundusz inwestycyjny AIP Seed Capital, zajmując się selekcją i scoutingiem startupów. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

W ramach międzynarodowego programu unijnego Speed Up w latach 2017-2021 doradzał Urzędowi Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie tworzenia ekosystemu startupowego w stolicy.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Wawerska strefa przedsiębiorczości

Wydział Działalności Gospodarczej i Zezwoleń dla Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Edyta Czarnecka

Edyta Czarnecka

Agnieszka Okrzeja

Agnieszka Okrzeja

Agnieszka Bugaj

Agnieszka Bugaj

Skorzystaj z możliwości jakie zapewnia Ci Wawerski Integrator Przedsiębiorczości!

Bezpłatne warsztaty

Przedmiot zamówienia realizuje cele programu Strategia Warszawa2030, cel operacyjny 2.4
Działamy w warunkach przyjaznych dla rozwoju biznesu w ramach celu strategicznego 2- Wygodna
lokalność oraz cel operacyjny 4.2 Generujemy innowacje w ramach celu strategicznego 4 – Twórcze
środowisko.

 

Skip to content