KONSULTACJE, WEBINARY, WYDARZENIA

ROZWIŃ Z NAMI SWÓJ BIZNES

Chcesz rozpocząć własną działalność, ale nie wiesz, od czego zacząć?
A może start masz już za sobą, jednak nie wiesz, co zrobić dalej?

Startup Academy jest dla Ciebie! Poprowadzimy Cię od pomysłu do pierwszego finansowania!

Nie musisz mieć innowacyjnego pomysłu na biznes – wystarczy chęć do działania, a my damy Ci wskazówki, narzędzia i techniki, by rozwinąć skrzydła!

Podczas wydarzeń otwartych, szkoleń i sesji mentoringowych
w Startup Academy, będziesz mieć okazję skorzystać z wiedzy trenerów, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach!

Przedstawimy Ci innowacyjne metody budowania startupów takie jak Lean Startup i Customer Development. Pokażemy, w jaki sposób teorię przełożyć na lokalny rynek oraz w jaki sposób wykorzystać możliwości marketingu, by rozwinąć Twój biznes. Przygotujemy Cię do zdobycia finansowania na rozwój Twojego biznesu.

BIZNES, MARKETING, FINANSOWANIE

ROZWIŃ Z NAMI SWÓJ BIZNES

WŁASNA FIRMA

Otrzymasz praktyczną wiedzę i narzędzia pozwalające na dopracowanie i przetestowanie pomysłu na biznes bez budżetu. Zgłębisz startupowe trendy, zainspirujesz się do działania, odkryjesz genezę sukcesów i porażek setek przedsiębiorców.

MARKETING I SPRZEDAŻ

Dowiedz się jak wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google oraz Facebooka do pozyskiwania nowych klientów. Analizuj, co dzieje się na Twojej witrynie, kim są Twoi klienci, jakie decyzje podejmują, a także co ich powstrzymuje przed zakupem. Podczas warsztatów poznasz kluczowe narzędzia, dzięki którym rozwiniesz swój biznes.

POZYSKIWANIE FINANSOWANIA

Po przetestowaniu modelu biznesowego i zbudowaniu MVP przychodzi czas na rozwój startupu. Wejście na kolejny poziom wymaga zewnętrznego finansowania. Startup Academy wspiera w procesie przygotowania się do prezentacji przed inwestorami, a także dostarcza wiedzę jak i gdzie szukać kapitału.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Masz do wyboru webinary, wydarzenia oraz konsultacje indywidualne z zakresu budowania własnego biznesu, marketingu oraz pozyskiwania finansowania.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

WEBINARY

WYDARZENIA OTWARTE