Program Akceleracyjny

Cykl szkoleń i wydarzeń skierowanych dla osób, które mają pomysł na biznes, ale szukają wsparcia w jego rozwoju

\
Podstawą programu akceleracyjnego będą szkolenia poprowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.
\
Podczas przeprowadzonych w ramach programu warsztatów uczestnicy otrzymają konkretną wiedzę i narzędzia z zakresu metod budowania startupu, marketingu internetowego, sprzedaży, aspektów prawnych oraz pitchingu.
\
Program akceleracyjny pozwoli także na wyłonienie najciekawszych pomysłów biznesowych zaprezentowanych podczas pitchingu ekspertom i potencjalnym inwestorom.
\
W przebieg całego projektu zaangażowani zostaną również mentorzy. Daje to możliwość konsultacji z nimi uczestników projektu, którzy mogą otrzymać od nich cenne wskazówki w jaki sposób realizować zamierzony projekt biznesowy.

Etapy projektu

Rekrutacja

Wybór zespołów, które mają pomysł na produkt, usługę

Warsztaty

Szkolenia biznesowe i mentoring z ekspertami

Pitching

Przedstawienie pomysłów przez startupy przed jury

Współpraca

Wybór najlepszych startupów przez komitet ekspertów

Dlaczego warto? 

Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę oraz narzędzia i techniki stosowane przez startupowców, co pomoże im zbudować efektywny model biznesowy, który w przyszłości może zostać wprowadzony na rynek i generować zyski.

Podczas programu uczestnicy stale są pod opieką praktyków biznesu, trenerów i mentorów. To daje im możliwość korzystania z ich pomocy, ciągłej konsultacji pomysłu biznesowego, weryfikacji jego powodzenia oraz wymiany opinii lub wyjaśnienia kwestii spornych.

Nasze programy

Programy akceleracji które zrealizowaliśmy

STARTUP MAŁPOLSKA

Program akceleracyjny skierowany do startupowców oraz małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski, oferujący warsztaty wstępne weryfikujące potrzeby Twojej firmy, szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb, a także mentoring indywidualny z ekspertami.

CREATIVE LAB.

Warsztaty biznesowe dla studentów kierunków kreatywnych z lubelskich uczelni wyższych. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę z obszaru zakładania firmy, generowania pomysłów i testowania ich jakości.

STARTUP ART

W latach 2014-2017 we współpracy z miastem st. Warszawy zorganizowaliśmy cztery edycje programu akceleracji dla osób z sektora kreatywnego w szczególności studentów i absolwentów uczelni artystycznych w Warszawie. Warsztaty binzesowe, mentoring i networking czekają na uczestników.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

Zapraszamy do kontaktu:
kontakt@startupacademy.pl