Program Akceleracyjny

Cykl szkoleń i wydarzeń skierowanych dla osób, które mają pomysł na biznes, ale szukają wsparcia w jego rozwoju

\
Podstawą programu akceleracyjnego będą szkolenia poprowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.
\
Podczas przeprowadzonych w ramach programu warsztatów uczestnicy otrzymają konkretną wiedzę i narzędzia z zakresu metod budowania startupu, marketingu internetowego, sprzedaży, aspektów prawnych oraz pitchingu.
\
Program akceleracyjny pozwoli także na wyłonienie najciekawszych pomysłów biznesowych zaprezentowanych podczas pitchingu ekspertom i potencjalnym inwestorom.
\
W przebieg całego projektu zaangażowani zostaną również mentorzy. Daje to możliwość konsultacji z nimi uczestników projektu, którzy mogą otrzymać od nich cenne wskazówki w jaki sposób realizować zamierzony projekt biznesowy.

Etapy projektu

Rekrutacja

Wybór zespołów, które mają pomysł na produkt, usługę

Warsztaty

Szkolenia biznesowe i mentoring z ekspertami

Pitching

Przedstawienie pomysłów przez startupy przed jury

Współpraca

Wybór najlepszych startupów przez komitet ekspertów

Dlaczego warto? 

Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę oraz narzędzia i techniki stosowane przez startupowców, co pomoże im zbudować efektywny model biznesowy, który w przyszłości może zostać wprowadzony na rynek i generować zyski.

Podczas programu uczestnicy stale są pod opieką praktyków biznesu, trenerów i mentorów. To daje im możliwość korzystania z ich pomocy, ciągłej konsultacji pomysłu biznesowego, weryfikacji jego powodzenia oraz wymiany opinii lub wyjaśnienia kwestii spornych.

Nasze programy

Programy akceleracji które zrealizowaliśmy

Program akceleracyjny skierowany do startupowców oraz małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski, oferujący warsztaty wstępne weryfikujące potrzeby Twojej firmy, szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb, a także mentoring indywidualny z ekspertami.

Warsztaty biznesowe dla studentów kierunków kreatywnych z lubelskich uczelni wyższych. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę z obszaru zakładania firmy, generowania pomysłów i testowania ich jakości.

W latach 2014-2017 we współpracy z miastem st. Warszawy zorganizowaliśmy cztery edycje programu akceleracji dla osób z sektora kreatywnego w szczególności studentów i absolwentów uczelni artystycznych w Warszawie. Warsztaty binzesowe, mentoring i networking czekają na uczestników.

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?

Zapraszamy do kontaktu:
kontakt@startupacademy.pl