0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Formy współpracy z samorządami

Zrealizuj z nami innowacyjne projekty wspierające rozwój umiejętności przedsiębiorczych młodych ludzi w Twoim regionie

Startup Shaker Junior

Dwudniowe wydarzenie, podczas którego uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych opracowują swój pomysł na innowacyjny biznes, przygotowują plan wprowadzenia go na rynek i poznają bezpłatne narzędzia do prowadzenia firmy.

Program akceleracyjny

Projekt pozwalający na selekcję najlepszych startupów z rynku, który składa się z warsztatów i mentoringu z ekspertami. Następnie zespoły przedstawiają efekty swojej pracy przed jury złożonym z inwestorów, którzy wybierają najlepszy startup.

1402048
Szkoła Młodego Przedsiębiorcy

Program edukacyjny dla nauczycieli przedsiębiorczości, którzy podczas dedykowanych warsztatów zdobywają wiedzę i umiejętności związane z nowoczesnymi metodami startupowymi. Projekt zakłada wykorzystanie tych narzędzi w pracy z młodzieżą zaangażowaną w pracę projektową.

Inkubator Przedsiębiorczości

Praktyczna szkoła biznesu dla startupów. Stworzenie ekosystemu pozwalającego na bezpieczne stawianie pierwszych kroków w biznesie pod okiem ekspertów. Inicjatywa zakłada stworzenie odpowiedniej przestrzeni do pracy oraz systemu wsparcia młodych przedsiębiorców.

Odbiorcy projektów

                  młodzież

Młodzież, uczestnicząc w naszych projektach, uczy się pracy w grupie, umiejętności prezentowania siebie i swoich pomysłów, tworzenia stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz poznaje narzędzia biznesowe.

                  studenci

Studenci poznają specyfikę prowadzenia własnego biznesu, dzięki czemu zwiększają swoje szanse na rynku pracy oraz rozwijają swoją kreatywność i nabywają nowe kompetencje.

                  bezrobotni

Bezrobotni uczą się testować swoje pomysły na biznes w kontakcie z klientem, tworzyć modele biznesowe i budować produkty lub usługi, na które istnieje realne zapotrzebowanie na rynku.

                  przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy uczą się, w jaki sposób można rozwinąć biznes, wchodzić na nowe rynki i różnymi kanałami docierać do klientów. Pokazujemy, jak uniknąć kosztów i ryzyka podczas wprowadzania nowych produktów.

Bezpłatne szkolenie pt. “Samorządowe programy wspierania przedsiębiorczości”

Szkolenie odbędzie się 31.01.2019 godz. 11:00-15:00 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie

Podczas szkolenia poruszone zostaną tematy związane z kreowaniem działań mających wpływ na rozwój przedsiębiorczości w regionie, na podstawie doświadczenia Startup Academy, ale także dobrych praktyk z ekosystemów europejskich.

BUDUJEMY STARTUPOWY EKOSYSTEM

ZOBACZ CO ZROBILIŚMY WSPÓLNIE M.IN.: Z: MIASTEM ST. WARSZAWĄ, LUBLINEM, KIELCAMI, RZESZOWEM I STALOWĄ WOLĄ

Creative Lab.

Warsztaty biznesowe dla studentów kierunków kreatywnych z lubelskich uczelni wyższych. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę z obszaru zakładania firmy, generowania pomysłów i testowania ich jakości.

Zobacz więcej

Startup Art. - wsparcie biznesowe dla kreatywnych

Od 2014 roku cyklicznie organizujemy program akceleracji dla osób z sektora kreatywnego w szczególności studentów i absolwentów uczelni artystycznych w Warszawie. Warsztaty binzesowe, mentoring i networking czekają na uczestników.

Zobacz więcej

Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej 2017

Cykl warsztatów i szkoleń dla studentów kieleckich uczelni wyższych, które mają na celu pobudzenie przedsiębiorczości wśród uczestników.

Zobacz więcej

Startup Shaker Junior - Biała Podlaska 2017

W listopadzie organizowaliśmy warsztaty biznesowe dla uczniów z Białej Podlaskiej. W dwudniowych warsztatach uczestniczyło 45 uczniów, którzy pogłębili swoją wiedzę z obszarów biznesowych.

Zobacz więcej

Startup Shaker Junior - Konin 2017

Dla uczniów z Konina zorganizowaliśmy warsztaty biznesowe, w trakcie których dowiedzieli się jak można generować pomysły na biznes, poznali techniki marketingowe, a także jak występować przed inwestorami. Program zakończył się uroczystą galą.

Zobacz więcej

Startup Shaker Junior - Racibórz 2017

Warsztaty biznesowe dla uczniów z Raciborza. W trakcie dwudniowych warsztatów powstało aż 11 rozwiązań pod okiem czterech doświadczonych trenerów biznesowych.

Zobacz więcej

Startup Shaker Junior - Strzyżów 2018

Dwudniowe warsztaty, podczas których uczestnicy opracowali pomysły na innowacyjny biznes, przygotowywali plan wprowadzenia go na rynek i poznawali bezpłatne narzędzia do prowadzenia firmy.

Zobacz więcej

Program akceleracji STARTUPÓW Lbn#BiznesStart2

Na przełomie kwietnia i czerwca 2015 roku przeprowadziliśmy serię warsztatów i mentoring dla lubelskich startupów. Podczas finału konkursu najlepsze startupy prezentowały efekty weryfikacji pomysłów przed inwestorami.

Zobacz więcej

ROZWÓJ STARTUPOWEGO EKOSYSTEMU W LUBLINIE

Dla przedsiębiorczych mieszkańców Lublina na przełomie października i listopada 2015 roku przeprowadziliśmy 3 edycje weekendowych warsztatów prezentując najnowsze metodologie budowy startupów oraz inspirując do zakładania własnych biznesów.

Zobacz więcej

Wyzwanie dla Innowacji

Konkurs był skierowany do startupów zarówno w początkowej fazie rozwoju, jak i dla tych, którzy już są w zaawansowanej fazie realizacji projektu Dzielił się na dwie ścieżki: Early StartUp oraz Beta-StartUp.

Zobacz więcej

Startup Shaker

W dniach 18-20 listopada na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie obyło się wydarzenie, w którym uczestnicy w 48 godzin rozwijali swoje pomysły na biznes pod okiem doświadczonych mentorów i trenerów.

Zobacz więcej

Szkoła Startupów

To warsztaty podczas których były poruszane między innymi zagadnienia takie jak: modele biznesowe, weryfikacja pomysłu, możliwości finansowania, komunikacja produktu, czy metodologie Lean Startup, Customer Development, Design Thinking.

Zobacz więcej

KPT Game Academy

Wydarzenie to skierowane było do młodych osób interesujących się projektowaniem i tworzeniem gier, a także chcącym nabyć kompetencje w tym zakresie.

Zobacz więcej

Zobacz relację z projektu zrealizowanego z Miastem st. Warszawą

Zaufali nam

Zachodniopomorskie
Strzyżów
Powiat tarnowski
Płock
Kraków
Bełchatów
Stargard
Biała Podlaska
Konin
Podkarpacki Park Technologiczny
Kielecki Park Technologiczny
Miasto Lublin
Miasto Warszawa
LPNT
Powiat Raciborski

Referencje

Zobacz, jak wyglądały nasze wydarzenia

Chcesz poznać szczegóły?

Pobierz bezpłatny informator