Samorządy

Formy współpracy z samorządami

Zrealizuj z nami innowacyjne projekty wspierające rozwój umiejętności przedsiębiorczych młodych ludzi w Twoim regionie

Startup Shaker Junior

Dwudniowe wydarzenie, podczas którego uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych opracowują swój pomysł na innowacyjny biznes, przygotowują plan wprowadzenia go na rynek i poznają bezpłatne narzędzia do prowadzenia firmy.

Program akceleracyjny

Projekt pozwalający na selekcję najlepszych startupów z rynku, który składa się z warsztatów i mentoringu z ekspertami. Następnie zespoły przedstawiają efekty swojej pracy przed jury złożonym z inwestorów, którzy wybierają najlepszy startup.

Szkoła Młodego Przedsiębiorcy

Program edukacyjny dla nauczycieli przedsiębiorczości, którzy podczas dedykowanych warsztatów zdobywają wiedzę i umiejętności związane z nowoczesnymi metodami startupowymi. Projekt zakłada wykorzystanie tych narzędzi w pracy z młodzieżą zaangażowaną w pracę projektową.

Inkubator Przedsiębiorczości

Praktyczna szkoła biznesu dla startupów. Stworzenie ekosystemu pozwalającego na bezpieczne stawianie pierwszych kroków w biznesie pod okiem ekspertów. Inicjatywa zakłada stworzenie odpowiedniej przestrzeni do pracy oraz systemu wsparcia młodych przedsiębiorców.

Odbiorcy projektów

MŁODZIEŻ

Młodzież, uczestnicząc w naszych projektach, uczy się pracy w grupie, umiejętności prezentowania siebie i swoich pomysłów, tworzenia stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz poznaje narzędzia biznesowe.

STUDENCI

Studenci poznają specyfikę prowadzenia własnego biznesu, dzięki czemu zwiększają swoje szanse na rynku pracy oraz rozwijają swoją kreatywność i nabywają nowe kompetencje.

BEZROBOTNI

Bezrobotni uczą się testować swoje pomysły na biznes w kontakcie z klientem, tworzyć modele biznesowe i budować produkty lub usługi, na które istnieje realne zapotrzebowanie na rynku.

PRZEDSIĘBIORCY

Przedsiębiorcy uczą się, w jaki sposób można rozwinąć biznes, wchodzić na nowe rynki i różnymi kanałami docierać do klientów. Pokazujemy, jak uniknąć kosztów i ryzyka podczas wprowadzania nowych produktów.

Budujemy startupowy ekosystem

Zobacz, co zrobiliśmy wspólnie m. in. z: miastem St. Warszawą, Lublinem, Kielcami, Rzeszowem i Stalową Wolą

Warsztaty biznesowe dla studentów kierunków kreatywnych z lubelskich uczelni wyższych. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę z obszaru zakładania firmy, generowania pomysłów i testowania ich jakości.

Od 2014 roku cyklicznie organizujemy program akceleracji dla osób z sektora kreatywnego w szczególności studentów i absolwentów uczelni artystycznych w Warszawie. Warsztaty binzesowe, mentoring i networking czekają na uczestników.

Cykl warsztatów i szkoleń dla studentów kieleckich uczelni wyższych, które mają na celu pobudzenie przedsiębiorczości wśród uczestników.

W listopadzie organizowaliśmy warsztaty biznesowe dla uczniów z Białej Podlaskiej. W dwudniowych warsztatach uczestniczyło 45 uczniów, którzy pogłębili swoją wiedzę z obszarów biznesowych.

Dla uczniów z Konina zorganizowaliśmy warsztaty biznesowe, w trakcie których dowiedzieli się jak można generować pomysły na biznes, poznali techniki marketingowe, a także jak występować przed inwestorami. Program zakończył się uroczystą galą.

Warsztaty biznesowe dla uczniów z Raciborza. W trakcie dwudniowych warsztatów powstało aż 11 rozwiązań pod okiem czterech doświadczonych trenerów biznesowych.

Dwudniowe warsztaty, podczas których uczestnicy opracowali pomysły na innowacyjny biznes, przygotowywali plan wprowadzenia go na rynek i poznawali bezpłatne narzędzia do prowadzenia firmy.

Na przełomie kwietnia i czerwca 2015 roku przeprowadziliśmy serię warsztatów i mentoring dla lubelskich startupów. Podczas finału konkursu najlepsze startupy prezentowały efekty weryfikacji pomysłów przed inwestorami.

Dla przedsiębiorczych mieszkańców Lublina na przełomie października i listopada 2015 roku przeprowadziliśmy 3 edycje weekendowych warsztatów prezentując najnowsze metodologie budowy startupów oraz inspirując do zakładania własnych biznesów.

Konkurs był skierowany do startupów zarówno w początkowej fazie rozwoju, jak i dla tych, którzy już są w zaawansowanej fazie realizacji projektu Dzielił się na dwie ścieżki: Early StartUp oraz Beta-StartUp.

W dniach 18-20 listopada na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie obyło się wydarzenie, w którym uczestnicy w 48 godzin rozwijali swoje pomysły na biznes pod okiem doświadczonych mentorów i trenerów.

To warsztaty podczas których były poruszane między innymi zagadnienia takie jak: modele biznesowe, weryfikacja pomysłu, możliwości finansowania, komunikacja produktu, czy metodologie Lean Startup, Customer Development, Design Thinking.

Wydarzenie to skierowane było do młodych osób interesujących się projektowaniem i tworzeniem gier, a także chcącym nabyć kompetencje w tym zakresie.

Zobacz relację z projektu zrealizowanego z miastem St. Warszawą 

Zaufali nam

Zobacz, jak wyglądały nasze wydarzenia 

Wypełnij formularz i poznaj naszą ofertę

Skontaktuj się już dziś!


Skip to content