Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

W czasie spotkania dowiesz się jak pozyskać do 2 mln zł w ramach inwestycji z funduszu kapitałowego Black Pearls, działającego w zachodniopomorskim, a także:

Dowiesz się jak zaprezentować swój pomysł, aby zainteresować inwestora oraz jak przekonać go do inwestycji w Twoje przedsięwzięcie

Dowiesz się jak wygląda proces inwestycyjny oraz jakimi kryteriami kierują się inwestorzy podejmując decyzję o wejściu kapitałowym. 

Usłyszysz historie zdobywania inwestycji, budowania relacji z inwestorami oraz pracy nad dalszym rozwojem swojego przedsięwzięcia

Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się

W webinarze możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność. Jednak pamiętaj, że zapisując się na webinar dedykowany temu regionowi, posłuchasz przedstawiciela funduszu VC, który inwestuje właśnie w tym regionie.

Województwo zachodniopomorskie

25.10.2021 r.
godz. 18.00 –  20.00

Poznaj prowadzących

Województwo zachodniopomorskie
25.10.2021

Moderator

Michał Misztal

Poznaj moderatora ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Startup: Certifier

Sergey Butko

Poznaj prelegenta ➞

Przedsiębiorca i marketingowiec. CEO & co-founder Certifier, Uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30, ex-CMO & co-founder Callpage. Fan takich branż jak martech i edtech.

Przedstawiciel Black Pearls VC

Wojciech Drewczyński

Poznaj prelegenta ➞

Przedsiębiorca, entuzjasta innowacji. Współtwórca międzynarodowego akceleratora Space3ac. Od 2014 roku zawodowo związany z działem inwestycji w funduszu Black Pearls VC. Zajmuje się kreowaniem i zarządzaniem programami akceleracyjnymi ze szczególnym nastawieniem na łączenie dużych przedsiębiorstw publicznych i korporacji z niewielkimi nowoczesnymi firmami typu startup.

Jako wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego przybliża studentom aspekty związane z budowaniem i rozwojem startupów. Stworzył autorską metodę oceny korporacyjnej gotowości do współpracy ze startupami — Startup Collaboration Readiness, a także narzędzia do prowadzenia burzy mózgów i generowania nowych pomysłów. Na co dzień działa na rzecz rozwoju polskiego ekosystemu startupowego, również poza granicami kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Prowadzimy również cykl konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych pozyskaniem inwestycji.

Konsultacje prowadzą doświadczeni eksperci:

Daniel Kulig

Poznaj trenera ➞

Doświadczony doradca i mentor dla ponad 250 polskich i zagranicznych startupów (m.in. w MIT Enterprise Forum (MITEF), Youth Business Poland, Dubai Smart City Accelerator, Space3ac, Foodtech.ac, New Jersey Institute of Technology Accelerator, European Institute of Innovation & Technology (Health & Climate)), matchmaker, kreator ekosystemów i promotor idei Venture Capital.

Ekspert od pitchingu, pitch deck designer, open-minder i wizjoner innowacji.
Osiem lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych programów inkubacji i akceleracji startupów. Biegły w organizowaniu Demo Days, bootcampów, sprintów i hackathonów. 15 lat doświadczenia zawodowego w finansach korporacyjnych w USA.  Absolwent ekonomii i finansów (M.B.A.) na Fairleigh Dickinson University (USA).

Maria Tyka

Poznaj trenera ➞

Ekspertka w zakresie kreowania programów innowacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie innowacyjności startupów w programach międzynarodowych  oraz krajowych (m.in. V4 Startups, Platformy startowe, Akceleratory). Doświadczona konsultantka w zakresie modeli biznesowych spółek na wczesnych etapach rozwoju na rzecz funduszy zalążkowych.Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie mechanizmów finansowania innowacji, rozwoju biznesowego przedsiębiorstw i pozyskiwania finansowania.

Organizatorzy

Patroni medialni