Startup Heroes Meetup Gdańsk 

Weź udział w wydarzeniu, posłuchaj inspirujących prelekcji i nawiąż wartościowe relacje biznesowe!

Kiedy: 15 listopada o godzinie 17:00
Gdzie: ONLINE lub Olivia Sky Club
(al. Grunwaldzka 472C w Gdańsku)

Startup Heroes to wydarzenie, w czasie którego wysłuchasz merytorycznych i inspirujących prelekcji, dowiesz się, co daje udział w programie Platformy Startowej Startup Heroes i jak zdobyć 1 000 000 zł na rozwój swojego projektu biznesowego!

Dowiesz się, co stoi za międzynarodowym sukcesem gdańskiego startupu, podczas prelekcji wygłoszonej przez jego założyciela.

Poznasz historie uczestników platform startowych i dowiesz się, jak pozyskać finansowanie na swój przyszły biznes.

Nawiążesz wartościowe relacje biznesowe, poznając przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu

Wydarzenie odbędzie się NA ŻYWO w Olivia Sky Club w Gdańsku lub ONLINEUdział jest całkowicie bezpłatny!

Agenda

17:00

Przywitanie uczestników i przedstawienie agendy spotkania.

17.10 - 17:30

Prelekcja startupu, który odniósł międzynarodowy sukces

17.30 – 17.50

 Startup pitch uczestników platformy startowej

17.50 – 18.10

Pozyskiwanie środków od funduszy VC – na co zwracać uwagę i jak „sprzedawać” swój pomysł potencjalnym inwestorom?

18.10 – 18.20

Droga do miliona – jak pozyskać środki na rozwój swojego pomysłu oraz na czym polega program platform startowych?

18.40 – 19.30

Sesja networkingowa, w czasie której będzie okazja porozmawiać z naszymi prelegentami oraz ekspertami Platformy Startowej Startup Heroes. Będzie to niepowtarzalna szansa na nawiązanie cennych relacji biznesowych. 
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

Prowadzący i moderator

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Prelegenci

Tomasz Karwowski

Przemysław Sola

Ekonomista, specjalizujący się w finansach przedsiębiorstw oraz inwestycjach kapitałowych. Posiada 12 – letnie doświadczenie zarządcze zdobywane zarówno w lokalnych, jak również ogólnopolskich organizacjach. Współtworzył i zarządzał siecią AIP na Pomorzu oraz akceleratorem Business Link, w ramach których wsparł we wdrożeniu na rynku prawie 1000 projektów biznesowych pochodzących ze środowiska akademickiego. W ciągu ostatnich lat prowadził jeden z najaktywniejszych w regionie funduszy VC – Aligo Venture Capital. Obecnie prowadzi spółkę zajmującą się konsultingiem biznesowym, promując na pomorzu wykorzystanie Interim Managementu w szybko rosnących organizacjach. W ramach działalności samorządowej, jako Członek Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza odpowiada w za sprawy finansowe tejże instytucji oraz obszary związane z innowacjami technologicznymi i rozwojem lokalnego eksportu.

Tomasz Karwowski

Tomasz Bogucki

Zdobywał doświadczenie w ciągu ostatniej dekady pracując w sektorze energetycznym jako menedżer ds. Innowacji. Od wielu lat jest częścią ekosystemu elektromobilności. Certyfikowany marketer. Pracował nad rozwojem wielu pomysłów start-upowych, aż przeszedł na drugą stronę i sam został startuperem. Jest naturalnym liderem i rozwiązującym problemy, który natychmiast poleca rozwiązania. Tomasz uwielbia wielkie pomysły, ale uwielbia ich wdrażanie jeszcze bardziej.

Tomasz Karwowski

Anna Skóra

Wierzy, że marketing to nie droga na skróty i tak stara się planować działania z zakresu marketingu internetowego. Na przestrzeni 13 lat odpowiedzialna za powodzenia kampanii ATL i BTL dla największych polskich marek. W pracy łączy kompetencje z zakresu planowania strategicznego z narzędziami performance marketingu.
Autorka strategii działań online dla takich klientów jak Patrizia Aryton, Lighbox, Payhelp, SIGMA, Dobry Hotel, Nethansa.

Tomasz Karwowski

Michał Malinowski

Ukończył kierunek European Management Studies na University of Aberdeen. Karierę rozpoczął w świecie rachunkowości i finansów. Po czasie zainteresował się branżami kreatywnymi. Potrzeba tworzenia, inspiracje z podróży oraz doświadczenie z pracy w marce modowej przerodziły się w stworzenie własnego sklepu odzieżowego. Po tym wyzwaniu wszedł na ścieżkę doradztwa marketingowego, którą podąża po dziś dzień. Obecnie Creative Leader w trójmiejskiej agencji digital marketingowej Beeffective.

Rejestracja:

Olivia Sky Club (Gdańsk)

Organizatorzy

Spotkanie networkingowe Startup Heroes Meetup organizowane jest w ramach programu “Startup Heroes – platforma dla nowych pomysłów realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.