Startup Heroes Meetup Białystok 

Weź udział w spotkaniu, posłuchaj interesujących prelekcji i nawiąż wartościowe relacje biznesowe!

Kiedy: 19.08.2021r. godz. 18:00

Gdzie: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Startup Heroes Meetup to wydarzenie, w czasie którego będzie okazja wysłuchać merytorycznych i inspirujących prelekcji, a także dowiedzieć się co daje udział w programie Platformy Startowej Startup Heroes i jak zdobyć 1 000 000 zł na rozwój swojego projektu.

Wysłuchasz merytorycznych i inspirujących prelekcji

Dowiesz się jak pozyskać finansowanie na biznes

Nawiążesz wartościowe relacje bizneswoe

Wydarzenie odbędzie się na żywo w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Agenda

18:00

Przywitanie uczestników i przedstawienie agendy spotkania

18:10 -18:30

Prelekcja: Historia sukcesu MAD Bicycles – Adam Zdanowicz założyciel największej polskiej pracowni projektowo-wykonawczej rowerów customowych. Na jego rowerach jeżdżą Slash z Guns N’ Roses, Michał Szpak czy Aleksander Milwiw-Baron.

18:30 -18:50

Prelekcja: Proces komercjalizacji wiedzy – o co w tym wszystkim chodzi? – Tomasz Stypułkowski, Prezes Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej 

18:50 -19:10

Prelekcja startupu: Humanet – Cezary Dziugieł

Humanet pomaga w zarządzaniu pełnym cyklem życia pracownika w firmie. Wykorzystując sztuczną inteligencję umożliwia właściwe dopasowanie ich kompetencji do danej kultury organizacyjnej oraz realnych potrzeb biznesowych organizacji.

19:10-19:40

Prelekcja Michała Misztala: Droga do miliona – jak pozyskać środki na rozwój swojego pomysłu oraz na czym polega program platform startowych?

19:40-20:00

 Sesja Q&A.

20:00-21:00

Networking, w czasie którego będzie okazja porozmawiać z naszymi prelegentami oraz ekspertami Platformy Startowej Startup Heroes, którzy przyjadą specjalnie na to wydarzenie z Warszawy i Bydgoszczy. Będzie to niepowtarzalna szansa na nawiązanie cennych relacji biznesowych.  Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. 

Prowadzący i moderator

Michał Misztal

CEO Startup Academy

Trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Paneliści

Paweł Maj

Tomasz Stypułkowski

Prezes Zarządu IITPB Sp. z o.o., Specjalista ds. komercjalizacji badań PCI

Z ramienia Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o. odpowiedzialny jest za ocenę potencjału komercyjnego przedsięwzięć realizowanych przez środowisko akademickie Uczelni, wsparcie naukowców w procesie tworzenia spółek typu spin-off lub spin-out, które przejawia się w pośredniczeniu w pozyskiwaniu inwestorów zewnętrznych lub budowaniu strategii rozwoju start-up’ów naukowych.

Odpowiedzialny jest również za skuteczny transfer technologii praw własności intelektualnej do przemysłu, polegający na komercjalizacji bezpośredniej (sprzedaż patentów, udzielanie licencji) oraz komercjalizacji pośredniej (tworzenie spółek typu spin-off), budowę oferty usług naukowo-badawczych dla przemysłu i skuteczne jej wdrożenie oraz podnoszenie świadomości środowiska naukowego i biznesowego w zakresie korzyści płynących z obopólnej współpracy.

Pełni również rolę doradczą w PCI w zakresie komercjalizacji badań. Trener biznesu i doradca przedsiębiorstw w każdej fazie ich rozwoju.

Tomasz Karwowski

Adam Zdanowicz

Założyciel największej polskiej pracowni projektowo-wykonawczej rowerów customowych. Na jego rowerach jeżdżą Slash z Guns N’ Roses, Michał Szpak czy Aleksander Milwiw-Baron.

W 2019 roku zdobył rowerowego “Oscara” – pierwszą nagrodę na światowej wystawie rowerów w Las Vegas. Od zawsze podkreśla, że robi rowery dla indywidualistów. Swoim klientom daje więcej niż perfekcyjnie skonstruowane jednoślady. Dostarcza im niespotykane doświadczenia, przemycając w nich inspiracje podlaską sztuką ludową i naturą.

Jest lokalnym patriotą, który oryginalne koncepcje łączy z tradycją. Mówi, że rowery to jedynie medium dla jego kreatywności. Spełnia się jako fotograf, wizjoner i reżyser niezależnych krótkich filmów. Jest konstruktorem pierwszego na świecie roweru z lodu – podlaskiego lodu – i jednocześnie twórcą filmu „Of Water and Wheels” opowiadającego jego historię. O tym, co popycha go do działania i o prowadzeniu niekonwencjonalnego biznesu chętnie opowiada na spotkaniach z młodzieżą i przedsiębiorcami. Udowadnia, że wszystko się da.

Od niedawna z jego pracowni wyjeżdżają także pojazdy dedykowane dzieciom niskorosłym. Swoją przyszłość widzi w biznesie, który działa na wszystkich kontynentach. Dla niego „Polska B” to Polska Bogata.

Tomasz Karwowski

Cezary Dziugieł

Change Manager specjalizujący się w transformacji biznesu na każdej płaszczyźnie. Do realizacji przedsięwzięć wykorzystuje i łączy wiedzę z takich obszarów jak fizyka, IT, socjologia czy finanse. Jako jeden z założycieli organizacji Holistic Key Agency łączy przedsiębiorstwa i inicjatywy, kształtując środowisko biznesowe na zasadach synergii i wspólnych wartości. Jego pasją jest tworzenie, niezależnie od materiału – od muzyki, przez organizacje, do innowacyjnych technologii.

Od ponad dekady związany blisko z rynkiem płatniczym. Projektował i wdrażał niespotykane wcześniej w tej branży rozwiązania, m.in. pierwszy w Polsce system zdalnego podpisywania umów (eService) czy budowa głównej linii przychodowej i transformacja organizacyjna w Kolporter-NeoTU (po fuzji z Polskimi Płatnościami [PeP] połączone projekty stanowiły 3-cią siłę w rynku agentów rozliczeniowych, dodatkowo wprowadził też wiele nowatorskich narzędzi pricingowych oraz standaryzował i automatyzował procesy współpracy i pełnej wymiany informacji w ramach kanałów pośrednich powstałej grupy). Delegowany do reprezentacji interesów PeP w ramach Komitetu Agentów Rozliczeniowych przy Związku Banków Polskich – jako członek Komitetu odpowiadał także za budowę rekomendacji do zasad funkcjonowania programu Polska Bezgotówkowa.

Obecnie, w ramach startup’u Humanet integruje czynniki efektywnościowe, społeczne oraz preferencje osobiste członków organizacji. Za pomocą innowacyjnej metodologii przewiduje skuteczność określonych konfiguracji struktury organizacyjnej, konflikty w zespołach oraz wytwarza rekomendacje dot. kierunków rozwoju pracowników, jak i całych działów.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Zapisy na wydarzenie online 

Organizatorzy

Spotkanie networkingowe Startup Heroes Meetup organizowane jest w ramach programu “Startup Heroes – platforma dla nowych pomysłów realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.