Poznaj innowacyjne mechanizmy pozyskiwania finansowania na rozwój firmy!

Weź udział w darmowych warsztatach online

24.01.2022
godz. 16:00-19:00

W czasie spotkania dowiesz się jak możesz aplikować do Platformy Startowej Startup Heroes oraz jak zdobyć 1 000 000 zł na rozwój swojego pomysłu!

Nabór do projektu #StartupHeroes trwa tylko do 31 stycznia!

Dowiesz się, jak rozpocząć przygodę z własnym biznesem

Otrzymasz solidną dawkę inspiracji oraz nawiążesz cenne znajomości

Dowisz się dlaczego warto aplikować do Platformy Startowej Startup Heroes

Warsztaty odbędą się w formule online.
Udział jest całkowicie bezpłatny.

Poznaj prowadzącego

Michał Misztal – CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Wypełnij formularz rejestracyjny

Organizatorzy

Warsztaty inspiracyjne Startup Heroes organizowane są w ramach programu „Startup Heroes – platforma dla nowych pomysłów realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, poddziałania 1.1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content