Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

W czasie spotkania dowiesz się jak pozyskać do 2 mln zł w ramach inwestycji z funduszu kapitałowego Black Pearls, działającego w zachodniopomorskim, a także:

Dowiesz się jak zaprezentować swój pomysł, aby zainteresować inwestora oraz jak przekonać go do inwestycji w Twoje przedsięwzięcie

Dowiesz się jak wygląda proces inwestycyjny oraz jakimi kryteriami kierują się inwestorzy podejmując decyzję o wejściu kapitałowym. 

Usłyszysz historie zdobywania inwestycji, budowania relacji z inwestorami oraz pracy nad dalszym rozwojem swojego przedsięwzięcia

Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się

W webinarze możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność. Jednak pamiętaj, że zapisując się na webinar dedykowany temu regionowi, posłuchasz przedstawiciela funduszu VC, który inwestuje właśnie w tym regionie.

Województwo zachodniopomorskie

25.10.2021 r.
godz. 18.00 –  20.00

Poznaj prowadzących

Województwo zachodniopomorskie
25.10.2021

Moderator

Michał Misztal

Poznaj moderatora ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Startup: Certifier

Sergey Butko

Poznaj prelegenta ➞

Przedsiębiorca i marketingowiec. CEO & co-founder Certifier, Uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30, ex-CMO & co-founder Callpage. Fan takich branż jak martech i edtech.

Przedstawiciel Black Pealrs VC

Wojciech Drewczyński

Poznaj prelegenta ➞

Przedsiębiorca, entuzjasta innowacji. Współtwórca międzynarodowego akceleratora Space3ac. Od 2014 roku zawodowo związany z działem inwestycji w funduszu Black Pearls VC. Zajmuje się kreowaniem i zarządzaniem programami akceleracyjnymi ze szczególnym nastawieniem na łączenie dużych przedsiębiorstw publicznych i korporacji z niewielkimi nowoczesnymi firmami typu startup.

Jako wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego przybliża studentom aspekty związane z budowaniem i rozwojem startupów. Stworzył autorską metodę oceny korporacyjnej gotowości do współpracy ze startupami — Startup Collaboration Readiness, a także narzędzia do prowadzenia burzy mózgów i generowania nowych pomysłów. Na co dzień działa na rzecz rozwoju polskiego ekosystemu startupowego, również poza granicami kraju. Mąż, ojciec, fan literatury grozy, gier planszowych i karcianych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Prowadzimy również cykl konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych pozyskaniem inwestycji.

Konsultacje prowadzą doświadczeni eksperci:

Daniel Kulig

Poznaj trenera ➞

Doświadczony doradca i mentor dla ponad 250 polskich i zagranicznych startupów (m.in. w MIT Enterprise Forum (MITEF), Youth Business Poland, Dubai Smart City Accelerator, Space3ac, Foodtech.ac, New Jersey Institute of Technology Accelerator, European Institute of Innovation & Technology (Health & Climate)), matchmaker, kreator ekosystemów i promotor idei Venture Capital.

Ekspert od pitchingu, pitch deck designer, open-minder i wizjoner innowacji.
Osiem lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych programów inkubacji i akceleracji startupów. Biegły w organizowaniu Demo Days, bootcampów, sprintów i hackathonów. 15 lat doświadczenia zawodowego w finansach korporacyjnych w USA.  Absolwent ekonomii i finansów (M.B.A.) na Fairleigh Dickinson University (USA).

Maria Tyka

Poznaj trenera ➞

Ekspertka w zakresie kreowania programów innowacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w ocenie innowacyjności startupów w programach międzynarodowych  oraz krajowych (m.in. V4 Startups, Platformy startowe, Akceleratory). Doświadczona konsultantka w zakresie modeli biznesowych spółek na wczesnych etapach rozwoju na rzecz funduszy zalążkowych.Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie mechanizmów finansowania innowacji, rozwoju biznesowego przedsiębiorstw i pozyskiwania finansowania.

Organizatorzy

Patroni medialni

Skip to content