Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

Prowadzisz innowacyjny startup i potrzebujesz środków na rozwój?

Weź udział w webinarze na temat wejść kapitałowych i dowiedz się jak pozyskać do 2 mln zł!

W czasie spotkania dowiesz się jak pozyskać do 2 mln zł w ramach inwestycji z funduszu kapitałowego Brave VC, działającego w województwie warmińsko-mazurskim, a także:

Dowiesz się jak zaprezentować swój pomysł, aby zainteresować inwestora oraz jak przekonać go do inwestycji w Twoje przedsięwzięcie

Dowiesz się jak wygląda proces inwestycyjny oraz jakimi kryteriami kierują się inwestorzy podejmując decyzję o wejściu kapitałowym. 

Usłyszysz historie zdobywania inwestycji, budowania relacji z inwestorami oraz pracy nad dalszym rozwojem swojego przedsięwzięcia

Udział jest całkowicie bezpłatny.

Zarejestruj się

W webinarze możesz wziąć udział niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność. Jednak pamiętaj, że zapisując się na webinar dedykowany temu regionowi, posłuchasz przedstawiciela funduszu VC, który inwestuje właśnie w tym regionie.

Województwo warmińsko-mazurskie

30.09.2021 r.
godz. 18.00 –  20.00

Poznaj prowadzących

Województwo warmińsko-mazurskie
30.09.2021

Moderator

Michał Misztal

Poznaj trenera ➞

CEO Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Przedstawiciel Brave VC

Grzegorz Jajuga

Poznaj trenera ➞

Specjalizuje się w doradztwie w procesach inwestycyjnych (w szczególności na rynku wysokiego ryzyka), komercjalizacji wartości intelektualnej oraz wycenie przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych oraz instrumentów finansowych. Doradca Inwestycyjny (licencja KNF), posiadacz certyfikatu CFA. Uczestniczył w kilkunastu procesach inwestycyjnych w funduszu VC, prywatnym funduszu kapitałowym oraz na rynku publicznym (GPW, NewConnect).

Brał udział w kilkuset procesach wyceny, w szczególności przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych czy wartości intelektualnej. Realizował projekty m.in. dla Deloitte, PWC, Grupy Energa, PKP Intercity, Archicom, JNT Group oraz kilkudziesięciu jednostek naukowo-badawczych. Prowadził szkolenia z pozyskiwania finansowania, inwestycji oraz wyceny m.in. dla GPW, Sieci Badawczej Łukasiewicz, korporacji, parków technologicznych czy agencji rozwoju regionalnego. Wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Przedstawiciel Brave VC

Marcin Guzdek

Poznaj trenera ➞

Pasjonat finansów, rynków kapitałowych oraz rynku VC. Od grudnia 2019 roku obejmował stanowisko jako analityk finansowy firmy doradczej ARM Investment, w której zajmuje się wyceną przedsiębiorstw oraz usługami wspierającymi przedsiębiorstwa. Ponadto dokonuje analiz projektów inwestycyjnych dla funduszu Venture Capital: Brave Seed Fund.

Od czerwca 2021 Project Manager w Brave Seed Fund oraz ARM Investment. Współautor raportu „Nowe otwarcie w edukacji o cyberbezpieczeństwie 2020-2021” w Polsce, który został zrealizowany we współpracy z Fundacją The Bridge, a następnie poparty m.in. członka zarządu ONZ ds. cyberbezpieczeństwa – Jürga Laubera.

Obecnie w ramach realizacji projektu Regional Cyber Labs we współpracy z Fundacją The Bridge odpowiada za szerzenie wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa w woj. dolnośląskim poprzez organizację wydarzeń

Startup: Cubeeco sp. z o.o.

Rafał Nowakowski

Poznaj trenera ➞

Przedsiębiorca, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (specjalizujący się w obsłudze klientów inwestycyjnych), od lat jest też związany z inwestowaniem w branży turystycznej. Wspólnik w pracowni projektowania wnętrz. Przy nadarzających się okazjach felietonista. Entuzjasta – wszystkiego co lokalne

Chcesz dowiedzieć się więcej? 

Prowadzimy również cykl konsultacji indywidualnych dla osób zainteresowanych pozyskaniem inwestycji.

Konsultacje prowadzą doświadczeni eksperci:

Daniel Kulig

Poznaj trenera ➞

Doświadczony doradca i mentor dla ponad 250 polskich i zagranicznych startupów (m.in. w MIT Enterprise Forum (MITEF), Youth Business Poland, Dubai Smart City Accelerator, Space3ac, Foodtech.ac, New Jersey Institute of Technology Accelerator, European Institute of Innovation & Technology (Health & Climate)), matchmaker, kreator ekosystemów i promotor idei Venture Capital.

Ekspert od pitchingu, pitch deck designer, open-minder i wizjoner innowacji.
Osiem lat doświadczenia w prowadzeniu międzynarodowych programów inkubacji i akceleracji startupów. Biegły w organizowaniu Demo Days, bootcampów, sprintów i hackathonów. 15 lat doświadczenia zawodowego w finansach korporacyjnych w USA.  Absolwent ekonomii i finansów (M.B.A.) na Fairleigh Dickinson University (USA).

Organizatorzy

Patroni medialni