Startup Blog

OVHcloud –
Twój sukces w sieci

 

W dobie cyfryzacji, każdy startup stoi przed wyzwaniem szybkiego rozwoju i adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych. Jako Startup Academy, mamy zaszczyt dołączyć do grona partnerów OVHcloud, który otwiera przed młodymi przedsiębiorstwami drzwi do świata nowych technologii, oferując bezpłatny dostęp do zasobów chmurowych. To nie tylko szansa na redukcję kosztów, ale przede wszystkim możliwość budowania solidnych fundamentów dla przyszłego sukcesu w sieci.

Centrum danych w chmurze

OVHcloud, rozumiejąc unikalne potrzeby startupów, oferuje roczny program, w ramach którego możecie otrzymać darmowy voucher na usługi chmurowe – nawet do 100 000 euro w formie bezzwrotnego grantu. Dodatkowo w pakiecie znajduje się do 20 bezpłatnych godzin spotkań i konsultacji z dedykowanymi inżynierami i menedżerami dbającymi o Wasz rozwój od strony technologicznej, jak i marketingowej.

Warto podkreślić, że program jest całkowicie darmowy, bez dodatkowych zobowiązań, a sam dostawca chmury posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, które odgrywają kluczową rolę dla potencjalnych inwestorów – dają pewność, że projekt, w który inwestowane są środki jest zgodny nawet z najbardziej rygorystycznymi normami. Od 2015 roku, OVHcloud wsparło ponad 3 500 startupów i scaleupów z całego świata, inwestując w nie ponad 12 mln euro w voucherach.

Nasz partner oferuje szeroką gamę produktów cloud opierających się na technologii OpenStack, która pozwala na pełne wykorzystanie chmury obliczeniowej, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej kontroli. Zapewnia to kompatybilność między systemami, dzięki czemu możliwa jest bezproblemowa wymiana danych. Daje to znaczną oszczędność czasu, który przedsiębiorcy mogą zainwestować w podstawę swoich działalności.

Usługa umożliwia przedsiębiorcom rozwijanie swoich kompetencji poprzez spersonalizowane podejście zespołu OVHcloud – jest to podstawa ich działań. Ekspercka konsultacja 1:1 z menedżerami pomoże zmaksymalizować korzyści płynące z programu przyspieszając transformację cyfrową. To zapewnia elastyczność i skalowalność, które są niezbędne dla szybko rosnących przedsiębiorstw.

Przyjrzyjmy się bliżej korzyściom płynącym z korzystania z usług OVHcloud dla startupów,
a także jak mogą pomóc młodym firmom w osiągnięciu sukcesu.

Poziom Start

Darmowy pakiet chmurowy od OVHcloud to pierwszy krok, który może wyznaczyć trajektorię wzrostu Twojego biznesu, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i skalowalność – kluczowe aspekty, które decydują o przetrwaniu i rozwoju w dzisiejszym świecie startupów.

12-miesięczny ‘poziom Start’ oferuje dostęp do bezpłatnych zasileń zasobów chmurowych
i możliwość konsultacji z dedykowanym inżynierem, dotyczących budowania Twojej firmy na wspomnianej chmurze.

Dodatkowo zespół menedżerów udzieli Ci wsparcia w rozwoju Twojego startupu, zapewniając widoczność i udział w wartych uwagi wydarzeniach branżowych, które dają dostęp do szerokiego rynku i dodatkowego finansowania.

Dzięki rozbudowanej współpracy partnerskiej dołączający do programu OVHcloud przedsiębiorcy zyskują także nowe ścieżki rozwoju. Firma współpracuje między innymi z siecią partnerów VC, jak np. ff Venture Capital, RKKVC, Shape VC, ale również Movens Capital oraz Warsaw Equity Group, które inwestują w rozwijające się firmy.

Inwestycja w przyszłość

OVHloud to nie tylko darmowy pakiet chmurowy, ale przede wszystkim wsparcie w rozwijaniu swojej firmy.

Program zapewnia start-upom i scale-upom bezpłatne zasilenia zasobów chmurowych oraz wsparcie techniczne, które przyspieszą Twoje przejście do bezpiecznej, niezawodnej i ekonomicznej chmury, dzięki czemu będziesz mógł:

– stworzyć MVP we wczesnej fazie rozwoju;

– przyspieszyć i zwiększyć sprzedaż swoich produktów, skalując swoją firmę

Mając pewność, że infrastruktura internetowa jest niezawodna i gotowa na wzrost, śmiało możesz podążać za swoją wizją, nie martwiąc się o techniczne aspekty działalności.

Proponowane przez Ciebie innowacje są ważne, ale równie istotne jest zapewnienie, że będą one dostępne dla użytkowników/Twoich klientów bez przeszkód – jako Startup Academy doświadczamy tego na co dzień. Dzięki wsparciu ze strony OVHcloud możemy skupić się na rozwijaniu pomysłów i strategii, nie martwiąc się o infrastrukturę IT – właśnie to pozwala nam i startupom pod naszą opieką rosnąć w siłę.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i potraktowania jej jako inwestycję, która zapewni Twojej firmie solidne podstawy w dynamicznie zmieniającym się świecie cyfrowym. W razie jakichkolwiek pytań lub kwestii towarzyszących dołączeniu do programu, chętnie pomożemy pod adresem: kontakt@startupacademy.pl

 

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content