Startup Blog

Rusza nabór zgłoszeń do drugiej edycji konkursu Herosi na Starcie organizowanego przez Grupę Eurocash, która od 26 lat wspiera przedsiębiorców w Polsce, w tym także młode i kreatywne osoby, które chcą wcielić w życie swój koncept na biznes. W ramach projektu, na uczestników czekają praktyczne warsztaty i konsultacje, a także atrakcyjne nagrody pieniężne.

Jeśli masz 16-26 lat i głowę pełną pomysłów, a w Twojej wyobraźni stale powstają kolejne innowacyjne produkty czy usługi, to nie wahaj się i już dziś zgłoś swój projekt w konkursie Herosi na Starcie! 

Kto może się zgłosić?

  • osoby, które mają pomysł na własny projekt lub już prowadzą swoją działalność,
  • uczniowie i studenci w wieku od 16 do 26 lat,
  • osoby gotowe wziąć udział we wszystkich etapach konkursu.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 lipca 2021 r.  roku na stronie www.herosi.akademiaeurocash.com.pl

Wyselekcjonowani uczestnicy wezmą udział w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowo-doradczym online, który będzie miał na celu rozwój pomysłów, a także przedsiębiorczych cech, niezbędnych w świecie biznesu. Młodzi ludzie dowiedzą się także, jak napisać dobry biznesplan i jak skutecznie przekonać do swojego pomysłu potencjalnych inwestorów. Najlepsze propozycje, które przejdą kolejne etapy konkursu, zaprezentują się na Demo Day i będą rywalizować o nagrody pieniężne. 

Pula nagród to aż 75 000 zł. Zostaną one rozdane osobno w 2 grupach wiekowych, w 5 kategoriach konkursowych, stanowiących również wspomniane już cechy przedsiębiorcy sukcesu tj. odwaga biznesowa, motywacja do rozwoju, innowacyjność, wytrwałość w działaniu oraz odpowiedzialność za innych. 

Ponadto, jeżeli któryś z pomysłów szczególnie wyróżni się na tle innych, Prezes Zarządu Grupy Eurocash, Luis Amaral, może przyznać nagrodę specjalną w wysokości aż 20 000 zł. Warto pamiętać, że handel detaliczny to branża, w której nowoczesne rozwiązania i świeże pomysły są zawsze w cenie. Dlatego, jeżeli dany pomysł na projekt wpisze się w obszary działalności Grupy Eurocash, ma szansę na wdrożenie w ramach firmy i uzyskanie dodatkowego wsparcia finansowego. 

To jeszcze nie koniec, ponieważ społeczność skupiona wokół uczestników oraz Grupy Eurocash również będzie miała głos. W ostatnim etapie konkursu uruchomione zostanie głosowanie w dodatkowej kategorii Nagroda Publiczności, która wyniesie 5 000 zł. 

Dzięki zdalnemu charakterowi programu uczestnicy mogą komfortowo wziąć udział we wszystkich aktywnościach w ramach projektu i skupić się na jak najlepszym dopracowaniu swojego konceptu. 

Zgłoś się już dziś i przekonaj jury, że to właśnie twój pomysł zasługuje na wyróżnienie! 

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.herosi.akademiaeurocash.com.pl

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben oraz Kontigo. W celu osiągnięcia skali odpowiedniej dla zapewnienia konkurencyjności swoich klientów, Grupa Eurocash rozwija również sieć własnych sklepów detalicznych.

Przeczytaj inne artykuły:

Skip to content